Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tudnám beszerezni ezt a...

Hogy tudnám beszerezni ezt a gyógyszert? (Finasteride Pharmacenter)

Figyelt kérdés

Budapesten élek, a háziorvosom vidéken van, ritkán látogatok vissza vidékre, a lényeg, hogy nem szeretném ha szüleim tudnának a betegségemről, erre a gyógyszerre lenne szükségem. De nem tudok tartózkodási helyet sem kérni a lakcímkártyámra, mert akkor az ösztöndíjamat nem kapnám meg, mivel az ösztöndíjból tartom fent magam..

tartózkodási hely nélkül-> nincs háziorvos segítség-> nem írja fel senki a gyógyszert :( Diagnosztizáltam a betegségem, egyetemre járok és nyilvánvaló, de úgyérzem sakk matt, 1. szeretném ha a szüleim erről nem tudnának, mivel ezt a betegséget nagyapámtól örököltem és túlságosan rosszul látják a helyzetet :(

segítség, valaki...Mi a megoldás?

Lehet ''feketén'' receptre kapható gyógyszereket vásárolni? természetesen a magasabb árat is megfizetném.


2015. dec. 31. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van gyógyszer feketepiac, de épp Finasteridet valószínűleg nem fogsz találni rajta. Próbálj meg inkább recept nélkül kapható gyógyszert szedni, van sokféle, leginkább a törpepálma kivonat (sabal) hatásos.
2015. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy ilyen betegséget miért kell titkolni.Ez az betegség a férfiak 80% nál biztosan bekövetkezik ,csak időben később,ösztöndijból tippelve a korodra .

A gyógyszer 3 hónapi adagja felírható. 6 hónap után meg ha nem használ,felesleges tovább szedni .Váltani kell .

Amit megtehetsz még,megkérdezed a gyógyszertárban,mi ennek a helyettesitője ,és recept nélkül is kapható.

A tényleges ára ,és a támogatott között 500 ft körüli a különbség .A másik megoldás mát igazán drága lenne neked ,nem is írom .

2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
értelemszerüen ilyen esetekre is jo a magánorvos, persze ennek ára van. egy vizsgálat és receptfelirás legalább 8000 ft!
2015. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
3 as ,én is erre gondoltam utolsó mondatomban ,de akkora költségen haza is lehet utazni .
2015. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha diagnosztizáltad a betegséged....
2015. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én tudok segíteni.

Írj PRIVÁTBAN


jelige: bajbaesett hallgatótárs, öregasszonyok LOL,

2016. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SUMAMED !! 250-500
2016. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!