Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletre kenocs?

Tozser Alex kérdése:

Fitymaszukuletre kenocs?

Figyelt kérdés

Kezd javulni a szukuletem, koromvriag kremmel szoktam, de akarok vetetni Flotocornt.


Azt nem tudom hogy hova kell kenni,.A makkomra?A makkom alatt levo borre?Es mennyit? Aztan hajtsam vissza a bort a makkra?ezekre valaszoljatok legyszi 13/F


2016. jan. 3. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A makkra kell kenni de csak arra az időre amíg tornáztatod a fitymád.


Tehát minden nap szanj magadra 10 percet,amikor vagy meleg vïzben tornáztatod,húzkodod hátra a fitymád,vagy ezt krém,sikosító segítségével végzed.Ha végeztél a fityma tornáztatásával mosd le a krémet vagy sikosítot.

2016. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem a makkra, hanem a szűkült részre vagy annak közelébe, a fitymára kell kenni.
2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sőt... elhamarkodottan válaszoltam.


A szteroidos kenőcsnek, mint amilyen a Ftorocort is, pont az a lényege, hogy beszívódjon, nem pedig az, hogy a bőrfelületet síkosítsa.


Pontosan annyit kell rákenni, hogy az maradék nélkül a bőrbe bekenhető legyen, majd a bekenés után tartani a nyújtó gyakorlatot, mert anélkül mit sem ér az egész.


Mire végeztél (olyan negyed óra - húsz perc múlva), nem lesz mit lemosni a fitymádról.

2016. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszokat
2016. jan. 4. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a Diprosalic sokkal inkább erre való
2016. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!