Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl véres a seggem?

Mitöl véres a seggem?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán volt heresérv,és spermatocysta műtétem. Másnap hazaengedtek. Aznap volt székletem is. Azóta semmi. Ma elmentem hogy megpróbáljak üríteni,de nemjött semmi. Ilyen syorulás féle érzés. Aztán biztos ami biztos ,kitöröltem a seggem,és a wc papíron véres csík volt. Ez most mi? 17/F

2016. jan. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Műtét után az ilyen nem meglepő .
2016. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 napja nem volt székleted? Ez nagyon nem jó. Erőlködtél? Mert szerintem a heresérvet nem a seggeden műtötték, de a vér onnan jött...
2016. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel hosszú ideig nem tudtál kakilni és lehet erőlködnöd kellett ezért szerintem aranyered lett.A friss vérből gondolom.reparon krémmel szokták a végbél nyilást bekenni és pár nap alatt elmúlik
2016. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Aranyér szerűséged lehet. Az erőlködéstől vérezhetett egy kicsit. Én műtét után (igaz elég komoly hasi volt) hetekig nem tudtam hasprést produkálni, tehát a székletet kinyomni. 2-3 naponta hashajtót vettem be. Ami amikor hatott csak ki kellett engedni a záróizmot és kiürült magától. Neked is ezt javaslom 1-2 hétig, hogy ne kelljen erőlködnöd.
2016. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Regen is volt hogy napokig nem uritettem,megse verzett a seggem. Azota voltam megegyszer wc-n. Most sem jott ki semmi,de verzes sem volt. Pedig ingerem az van ra,mert erzem hogy jonnie kell a dolgoknak kifele de valamiert nem jon
2016. jan. 5. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem mindig fog előjönni,néha akarmilyen kemény is lehet a székleted semmi nincs,maskor meg igen
2016. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!