Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor tud egy fiú elélvezni?

Mikor tud egy fiú elélvezni?

Figyelt kérdés

Légyszives nem cikizni a korom miatt.

Szóval azt szeretném megkérdezni h a fiúknak mikor lesz fehér lötjük? 13 éves vagyok a péniszem mérete 9 cm 2 naponta szoktam maszturbálni de nem jön semmi a péniszemből kifele.

Rendes válaszokat szeretnék kapni. UT: nem gyereket akarok csinálni



2016. jan. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Biztos későn érő vagy. Talán a péniszed is azért 9 cm. A szőrösödés beindult már? Ha maszturbálsz végig csinálod? Tehát jön az a lüktető jó érzés?
2016. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A te korodban szokott kezdődni a sperma termelődése és a magömlés megjelenése. Türelem, jön az hamarosan. Legalább addig sem kell takarítani magad után.
2016. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én 12 évesen kezdtem de eleinte nekem se jött semmi de az a jó érzés az már volt ne izgulj megjön majd a cucc is 19F
2016. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

A szervezetnek legkésőbb 16 éves korra kell spermát termelni,ha akkor se lenne sperma akkor endokrinológushoz kell fordulni.Tehát nincs miért aggódnod!


De 12-14 éves korban jellemzően már a fiúknak van spermájuk.

Akik alacsonyabb növésűek a te korodban azoknál van hogy a serdülés,tehát fanszőrzet (,átlagosan 12-13 éves kor elején)is később jelenik meg akár êvekkel,amíg picit magasságra nem nyúlik kisebb a pénisz és később lesz spermája is.Őket későnérőknek nevezik.


Milyen magas vagy?Fanszőröd van már?

2016. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 és 16 éves kor között. Egyénfüggő, nem lehet pontosan megadni. Nekem 2 nappal a 13-ik szöletésnapom után.
2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!