Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehet csillapítani/eltűn...

Mivel lehet csillapítani/eltűntetni a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Mindenhol láttam, hogy a férfiaknak nincs a makkon a bőr, és nekem igen, utánanéztem, és láttam,hogy egy egy betegség, és műtéttel lehet csak csillapítani. Nem szeretném műtetni magam, de nagyon zavaró ez a dolog. Tudna valaki olyan módszert mondani nekem, ami nem veszélyes egyáltalán? (láttam itt gyk-n olyat, hogy láttak itt olyan módszer, hogy melegvízben tornásztatás, és utána megrepedt a bőr) 14/F
2016. jan. 10. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdéses, hogy mennyire súlyos.

Ha mereven nem csúszik hátra magától, de hátra tudod húzni, akkor tornáztatható, nyújtható.

Ha nem akkor marad a metélés, ami minél előbb történik, annál jobb.

2016. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha erősebben próbálom, akkor hátra tudom húzni
2016. jan. 10. 22:56
 3/11 anonim válasza:

Lankadtan teljesen hátrajön?

Mereven is hátrajön csak feszül kicsit?

2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lankadtan teljesen, mereven meg ha erősebben csinálom, csak akkor
2016. jan. 10. 23:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, súlyosságtól függ. De nem csak a teljes körülmetélés lehet megoldás rá! Ma már sok helyen csinálnak részleges műtétet, ahol nem távolítják el az egész fitymát, csak bevágást ejtenek.

Kellemesebb témára evezve:

nem minden férfinak csúszik hátra magától, tehát csak ezért ne aggódj. Ha mereven egyáltalán nem tudod hátrahúzni, az elég nagy gond. De ha valamennyire képes szabadon mozogni például az említett meleg vízben, akkor óvatosan tornáztathatod. Vannak bőrpuhító krémek gyógyszertárban, enyhe szűkületre van, hogy azt írja fel a doki, nevet nem tudok mondani. Egyébként biztos a fitymáddal van a baj, és nem a fitymafékeddel? alap állapotban hátra tudod húzni, vagy a tisztálkodást sem tudod megoldani?

2016. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben tornáztatni kell.
2016. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tornáztassam? Mereven, lankadtan, vízben, szárazon, ha vízben, akor melegben, vagy hidegben, vagy hogyan?
2016. jan. 10. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel mereven van vele gondod, ezért úgy. Ajánlatos előtte a meleg vízben, vagy krémmel puhítani, és fokozatosan húzod amíg nem érzed kellemetlennek. Idővel javulni fog, és könnyebben fog mozogni a makkodon.
2016. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Huzogassam, vagy húzzam? Attól félek, amit egy csomó kérdésben és válaszban láttam, hogy bereped.
2016. jan. 10. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy elmész egy orvoshoz, és talán hozzáértőként megmondja hogy mit lehet kezdeni vele.
2016. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!