Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás miatt sebesedés?

Maszturbálás miatt sebesedés?

Figyelt kérdés
A makkomon és a fitymám belső részén is piros pöttyök tűntek fel pár napja. Ugyanekkor egy kicsit fájt a maszturbálás is azon a részen. Ezután elkezdtem hanyagolni a dolgot, és mintha elkezdett volna jobban kinézni. Mikor pár nappal később újra maszturbáltam egy kicsit akkor is fájt, bár nem annyira. Most viszont újra ugyanolyan, mint volt. Lehet, hogy túl erősen szorítom, vagy csak véletlen egybeesés, és fertőzésem van?
2016. jan. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy a maszturbálástól lenne. Lehetséges, hogy valakitől elkaphattál valami nyavalyát?
2016. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mástól biztos, hogy nem.
2016. jan. 14. 18:39
 3/5 anonim válasza:
Ilyenkor mindig az urologushoz kell menni.
2016. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba. Ne urológushoz menj, hanem bőr és nemibeteg gondozóba. Addig kenegesd canestennel.
2016. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Túl sokáig maszturbáltál - nekem is volt már ilyen, kevesebb mint egy hét után begyógyult. Nem gomba, nem is fertőzés. Addigiakban hanyagold.
2016. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!