Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka, hogy besűrűsödik...

Kapd meg zolika kérdése:

Mi az oka, hogy besűrűsödik az ondó?

Figyelt kérdés
Eléggé meg vagyok ijedve,19 vagyok és sok folyadékot fogyasztok és nem szedek semmi gyógyszert,nem értem h, miért vannak sűrű darabok az ondómban.

2016. jan. 16. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
A sok folyadék fogyasztásnak ehhez semmi köze .Annál több,hogy milyen gyakran üritesz.Hagysz rá időt ,hogy ilyenné váljon .
2016. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
De vannak olyanok, akik azzal dicsekednek, hogy 9 hónapja nem rántottak rá. Nálam is elég 4-5 nap kihagyás és ugyanaz az eredmény, mint a kérdezőnél. Ez most tényleg ezért van? Attól tartok, ha túl sokat maszturbálok, akkor ki fogok égni.
2016. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik 9 hónapja nem rántottak rá, lehet. De nemik sem sűrűsödik be mivel a szervezet éjszaka megoldja az űrítést. Valamikor hígabb valamikor sűrűbb az ondó. Ezen nem változtathatsz.
2016. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rövid az előjáték, attól is lehet sűrű az ejakulátum.
2016. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!