Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha enyhe here visszért állapít...

Ha enyhe here visszért állapítottak meg mi a teendő? Műtét szóba sem jöhet? Azt nem akarok. A here visszér a nemzés szempontjából lényeges, tehát ha család tervezés jön szóba akkor jobb műteni nem?

Figyelt kérdés

Mivel család tervezés nem érint,szinte észre sem vehető,nem fáj,nem gátol semmibe,életminőségen nem javítana ezért semmiképp sem akarom vagdostatni magam.


Mivel lehetne kezelni műtét nélkül vagy kordába tartani az állapotot?

Pár helyen olvastam nem minden esetben kell műteni,fecskét ajánlanak a boxer helyett.


2016. jan. 16. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem hogy a fecske alsó megoldaná a problémát .

Ez csak olyan válasz volt a dokitól,mint a fogorvostól ,aki azt mondja várjunk még a lyukas foggal,hisz oly kicsi a lyuk még .Nekem erre azt mondta a fogorvos,akihez privát mentem,kicsi lyuk nincs,csak lusta fogorvos .

Valóban hallottam már ilyenekről,és 1-2 év múlva csak műtét lett a vége .

Van aki úgy vélekedik,gyereket sem szeretnék az életben,de

1 ilyen betegségben,ami sohasem fejlődik már vissza ,olyan károsodás érheti a herét,hogy el is kell távolítani .

Nagyon korszerű eljárással végzik ezt a műtétet már.

Kb 1 cm bemetszés a has alsó részén ,azon az oldalon ahol van a gond .

18 évet betöltötteknél helyi érzéstelenités van .

Talán a műtét előtti napon kell bemenni a kórházba .

Műtét után meg haza is küldik a beteget .

2016. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ok,de mint mondtam műtétet nem akarok az kizárt.


Meg ha a has alján műtik mért kell alul semmibe lenni ezt nem értem letakarás nélkül?

Gyerek tervezés kizárva,életmiősêgben javulást nem tesz minek szabdaltassam össze magam?

Akinek a lába csupa,durva visszér azok sem műtetik meg maguk.

Ezt meg észre is alig vették.

2016. jan. 16. 19:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ki egy másik orvos véleményét.


Azt megkérdezhetem, hogy mik voltak a tünetek amivel az orvoshoz fordultál? Ki lehet tapintani, szemmel látható? Mert pár hete furcsa érzést érzek az alhasnál, bal oldalt a hasnál, és a bal herében (nekem bal). Nem fáj, nem érzek tapintással ott semmit, de egyfajta diszkomfort érzetem van, meg mintha valami húzódna, markolászná a hasam, érzetre meg olyan mintha a bal herém nagyobb lenne, és nem férne el, közben meg egy milimétert sem nagyobbodott.

2016. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező úgy látom te még nem voltál műtve semmilyen testrésze sem .A beteg le van takarva ,és a takarón van egy lyuk,ahol csak a műtött terület látszódik .
2016. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy gondolom nem olvastál alaposan utána,mi milyen következményeket okozhat .

Mindenki saját sorsának a kovácsa .Majd idővel rájössz .

2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyik válasz:Nem voltam műtve.De láttam a youtube-on erről filmet és nem volt letakarva,csak géz volt a péniszére rakva.Lehet pont te másoltad oda mert egy ugyanilyen kérdésnél találtam.


Másik válasz:A vizeletembe volt valami arra gyógyszert kaptam így mentem magamtól urológushoz nézzen meg,és ő találta a visszért,nem is látszik,alig kitapintható.A heréim majdnem egyformák.Tehát nem ezzel mentem orvoshoz,nem volt panaszom.

2016. jan. 16. 19:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Én ha nem szükséges nem szabdaltatom agyon magam.Azért ott ha nem muszály senki ne vagdosgasson.
2016. jan. 16. 19:56
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Mit javasolt az orvosod a visszérrel kapcsolatban, aki megvizsgált?

Enyhe fokú visszeret, ami panaszokat nem okoz (fájdalom, terméketlenség), nem szoktak azonnal műteni, elég, ha időnként ellenőrizteted.

De ha az megnyugtatna, nézesd meg másik urológussal is!

2016. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta andrológushoz jó lenne ha elmennék majd,el akar küldeni odais, gondolom másod vélemény miatt és utána visszamennék hozzá.De nem tudom kb mikor.

Annyit olvastam erről hogy ki ujjulhat műtét után is,tehát garancia nincs,meg van akinek szinten marad,meg a nemzőképességet,a spermium gyorsaságát akadályozhatja.De a gyerek tervezés nem érdekel.

Meg várom mit mond majd a másik orvos,de nem akarok műtétet.

2016. jan. 16. 20:10
 10/19 A kérdező kommentje:
Te vagy az első aki nem akar azonnal kés alá küldeni ezt értékelem.Most megyek.Remélem elég lesz ellenőrzésre néha visszamenni.
2016. jan. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!