Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ha 13 évesen nincs...

Az gáz ha 13 évesen nincs fanszőrzetem se?

Figyelt kérdés

Nagyon gáznak érzem, hogy az osztályban valakinek már a bajsza, valakinek a pájesze, rendesen kinőtt, nekem meg még mindig semmi. :/ 13/f 150 cm 38 kg. Tudom sovány vagyok, pedig zabálok mint állat :D talán gyors az anyagcserém vagy nem tudom.

Előre is köszi! :)



2016. jan. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, még nem vagy lemaradva semmiről! Lehet, hogy kicsit később érsz a többieknél, de majd behozod őket, ne izgulj!
2016. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fanszőrzeted se? Mi nincs még? Egyébként nem nagy gond. Kicsit későn érő lehetsz. Ne aggódj hamarosan nálad is beindul a serdülés.
2016. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Ebben a korban ciki,de nem gáz.


Későnérő vagy,az átlag 12-13 éves kora elején kezd szőrösödni.


Aki a te korodban akik jóval alacsonyabb a tőbbieknél azok gyakran később kezd el (akár évekkel van aki 14 vagy majdnem 15 évesen szőrösödik csak) szőrösödni,kisebb a nemiszervük is sokszor,de a magasságukkal meg arányos éd van hogy spermájuk is később lesz.( te is alacsony vagy hisz 11 évesek 150 cm magasak,13 évesek 162-170 cm magasak)



Hiába eszel,nem old meg semmit.Későnérő vagy,amit nyűlsz magasságra biztos szőrösödni kezdesz.

2016. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacson bagy nagyon sován ami szar de annak orulj hogy nem kell borotválni higgy nekem 13/F én 160 cm vagyok 50 kg 18 cm a farkam és szörös vagyok mindenhol mulkor kis oloval vágtam ke a lábujszörömet XD hidd el addig örülj amig nem kell lenyirni én is csak a péniszzemen meg az arcomon borotválkozok de már most idegesit és amugy te is kezd el borotválni és eg kixsit megerösödik meg kipatogzik az elaő 20 alkalommal aztán megszokja a borod
2016. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Le ne borotváld a fanszőröd ha majd lesz,mert nagyon férfiatlan dolog,látvány.



Akinek dús a fanszőre bőven elég ha csak ollóval rövidre vágja,eleve nem is egészséges borotválgatni a fanszőrt,fertőzést is el lehet kapni,aki nem figyel a borotva tisztántartására,kipattoghat a nemiszerve,benőhet a szőr,viszkethet.És értelnetlen is mert másnapra úgy is kezd a szőrzet kibújni.

2016. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!