Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bejelentkeztem urológushoz,...

Bejelentkeztem urológushoz, de eléggé félek, hogy vizsgálat közben merevedésem lesz. Gyakori a merevedés vizsgálat közben?

Figyelt kérdés
Nincsenek valamilyen trükkök, amikkel biztosra vehetem, hogy nem fog megtörténni, miközben a péniszemet vizsgálja?

2016. jan. 20. 03:12
 1/5 TR75 ***** válasza:
Szerintem, ha nem épp az urológusos játékok a kedvenc fétised, vagy ha nem azt élvezed, hogy megalázó helyzetekben lehetsz (oké, ez nem az a tipikus megalázó helyzet, de ugye jó esetben az embernek van egy alap szeméremérzete, amit ha valami megsért, az rosszul érinti), akkor nagyon nem valószínű, hogy probléma lenne, a dokinál kisebb gondod is nagyobb annál, mint hogy élvezd az eseményeket.
2016. jan. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog fel állni. Ne aggódj. :) Inkább összemegy ilyenkor ;)
2016. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben inkább összemegy, minthogy merevedésed lenne. De ha véletlenül merevedésed lesz, az sem katasztrófa! Egy urológián biztosan nem te leszel az első, akivel megtörténik. Az orvosok pedig tisztában vannak vele, hogy néha ez is előfordulhat.
2016. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor előfordulhat, hogy a levetkőzéstől merevedésed lesz. Ez életkori sajátosság, és az urológus is tisztában van ezzel. És nem fogja azt gondolni, hogy miatta izgultál fel. Mielőtt a vizsgálatra indulnál, a fürdés/tisztálkodás előtt verd ki, ekkor kevesebb az esélye a spontán merevedésnek...
2016. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal lehetsz. Majd eljön az az idő, amikor nosztalgiával fogsz gondolni arra, hogy valaha azt érezted kínosnak, ha feláll, amikor nem kéne. Sokkal kínosabb lesz, ha majd akkor sem áll fel, amikor kéne:)
2016. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!