Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kínos nekem, hogy ide...

Nagyon kínos nekem, hogy ide kell irnom, de van egy gondom! A nemi szervem (16 éves fiú vagyok) elkezdtett csipni, illetve ha hozzáérek is fáj! Szexelni még nem szexeltem, de nagyon tartok tőle, hogy akkor is fájna! Ezt mitől van? Hogyan múlik el?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el doktor bácsihoz
2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet, orvos már nem divat?
2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
Hányszor verted ki a hétvégén ? :DDD Ha sokszor csinálod főleg szárazon akkor kikezded a makkod és fájni fog.
2016. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem verem ki hetente 20x...:D heti 2-3 alkalom!
2016. jan. 24. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Valami fertőzés vagy irritál valami.Nem mosod túl alaposan szappan vagy nem váltottál új szappant,tusfürdőt,mosóport mert az is előidézhet ilyet.


Ha nem múlik el 1 hét alatt sem akkor menj el urológushoz.Egyedül már mehetsz,nem kell beutaló,csak elmész a rendelésre vagy telefonon időpontot kérsz,tb kártyát,lakcím kártyát,személyi igazolványt vigyél.

2016. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésed húgyúti fertőzésre utal .Ebbe még a vesék is beletartoznak .A fertőzés a vér árammal is oda juthat,nem kell ahhoz sok maszti sem .Vannak erre nagyon jó gyógyteák ,át kell mosatni a rendszert .
2016. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Menj el orvoshoz vele. Aztán megnyugszol.
2016. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Mióta van ez így? Első körben én is a szappan, vagy tusfürdő irritációra gondolok. Ha nem múlik irány a doki. Ne kísérletez házi praktikákkal, főleg ne gyógyteás rendszermosással.
2016. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!