Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 vagyok, rossz a fitymám....

17 vagyok, rossz a fitymám. Nem tűnik szűknek, inkább letapadásnak. Tavaly sikerült lehúznom először és nem tűnt szűknek. Azóta elhanyagoltam és most már érzékelhető, a felgyülemlett smegma a makkom alatt. Nagyon le van tapadva. Meg kéne műttetnem?

Figyelt kérdés
fityma, körülmetélés
2016. jan. 27. 13:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem kell megműteni. Csak próbáld egyre jobban hátrahúzni. És ne hanyagold el


Ha körülmetélteted, azt is meg kell mosni időnként...

2016. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amennyire most le van tapadva, nem nagyon látom amint sikerülne megint felhúzni, max nagyon sok idővel, viszont azt meg nem szeretném megvárni amíg begyullad! Ami elvileg rákhoz vezet.
2016. jan. 27. 13:23
 3/13 anonim válasza:

De most komolyan. Mit vársz, ha nem mosod meg? Minden nap meg kellene


Most vagy felhívod a háziorvosodat, és hátrahúzza neked, vagy ha nem olyan vészes a helyzet akkor csinálod magadnak apránként. De szerintem amennyire elhanyagoltad, ezután is el fogod. Úgyhogy inkább a háziorvos. A gyerek-háziorvos úgyis csinál ilyet, csak általában fiatalabb gyerekeknél

2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, de attól nem hiszem hogy jobb lenne ha felhúzná, mivel berepedezhet vagy beszakadhat stb. Akkor már inkább több értelme lenne egy körülmetélésnek nem? És akkor nem lenne többet gond a fitymával.
2016. jan. 27. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

17 éves vagy és 1 évvel ezelőtt húztad hátra először a fitymádat életedben??

Akkor hogy az anyádban fürödtél eddig, te igénytelen ló....??

2016. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nem a fitymával van gond, hanem a tisztálkodási szokásaiddal.


Menj el, húzasd hátra. És utána minden nap mosd meg. Más is tudja csinálni, neked is menni fog

2016. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló: Mindig csak addig húztam hátra ameddig tudtam. Négyes: De olvastam már olyat is hogy rosszul húzták hátra és beszakadt vagy heges lett. Lehet hogy pont ezért lenne jó megszabadulni tőle, mert sok gonddal jár.
2016. jan. 27. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Rohadt büdös lehet már ott melletted....
2016. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A körülmetélésnek sokkal gyakrabban van valami szövődménye, mint a hátrahúzásnak


Nincs a fitymával semmi gond, ha az ember minden nap fürdik, és megmossa. Úgyhogy továbbra sem tudok mást javasolni. Irány az orvos, utána pedig fürödj rendszeresen

2016. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

létezik erre krém ami feloldja a letapadást műtét nélkül.

nyomás az urológushoz.

2016. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!