Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sulival megyünk uszodába, de...

Sulival megyünk uszodába, de attól félek, hogy az öltözőben, vagy a zuhanyzásnál feláll a péniszem (szinte mindig feláll, ha leveszem a gatyám). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm!


14/F



2016. jan. 30. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
fordulj el nekem is szokott tusoláskor 19/f
2016. jan. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fel szokott állni, de másnál is láttam már. Elfordulok.
2016. jan. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, csak ne rakd ki mindenki elé, fordulj el
2016. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Meg lehet oldani,szekrénnyel szemben fordulva veszed fel a fürdőgatyát átöltözéskor(,tehát a feneked látják csak).

Ha meg zuhanyozni akarsz,a legtöbb zuhanyozó el van válaszfallal választva és a falra van a zuhany rózsa felszerelve,na csak a zuhanyba lépve veszed le a gatyád és a fürdő rózsával szemben,fallal szemben állva tusolsz.


Más meg más miatt fél.Van aki attól tart neki kicsi van,vagy még nem is szőrösödik vagy vérkukija van.


Nyugi,megoldod.

2016. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem minden férfi embernél előfordult már ilyen helyzet kortól függetlenül.


Sőt biztos vagyok benne, hogy mást is látott álló farokkal uszodában, zuhanyzóban.


Az megint más kérdés, hogy van aki takarja, van aki nem.


Megoldásként én is azt tudom javasolni, hogy fordulj a fal/szekrény/sarok felé és úgy öltözz,vetkőzz...stb.


30/F

2016. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!