Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlt vasárnaptól nem tudom...

Múlt vasárnaptól nem tudom miért de a merevedésemmel gondok vannak! Többi lent! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Párommal mar fèl éve együtt vagyunk és problémák nélkül ment a szex !

Múlt vasárnap ittam és este neki álltunk szexelni de le kokadtam!

Nem volt semmi a barátnőm is mondta hogy a pia miatt nem ment !

Aztán másik nap este sem sikerült de rà pár órával később sikerült !

Aztán azutáni nap meg nagy nehezen ment félig kemény állapotban !

Aztán utánna levő nap ismét nem volt kemény de el mentem furcsa volt hogy puha is meg nem is....

Aztán megint utánna levő nap meg màr fel sem állt !

Meg ugy vettem észre h ebben az elmúlt hétben napkozbe sem áll ugy ahogy kène !

Mi lehet a baj ?

Fáradság ?(délutános voltam)

Vagy mi lehet mert tippelgetni sem akarok !

Segítsetek !

24F



2016. jan. 31. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Miután megtörtént az első eset,hogy nem jött össze,és utána meg azon izgultál hogy felálljon .Ez viszont ellenkező hatást váltott ki,és vált is már folyamatosan .

Ilyen dolgok másokkal is előfordulnak ,felejts el ,és akkor a régi leszel megint .Pszichés dolog ez nálad .

2016. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért azt tisztázzuk, hogy a libido sem egyenletes mindig az emberben.. nem vagyunk gépek. Most nem megy, talán nem kívánod annyira és azért. Felesleges erőltetni, nyugodtan lehet akár hosszabb szünetet is tartani. A teljesítménykényszer soha nem tesz jót.
2016. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha régóta cigizel amiatt is lehet, bár később szokott előjönni.de az első válaszolóknak is igazuk van;)
2016. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!