Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a mellkasom, illetve a...

Fáj a mellkasom, illetve a két lapockám között, és néha egy kicsit nehéz levegőt vennem. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Ma suliban gyakorlaton (ipari gépésznek tanulok, régi nevén géplakatos) esztergáltam és amikor épp hajoltam, éreztem, hogy fáj a mellkasom, és a lapockáim között. A fájdalmak (nem nagyon, kicsit mintha izomláz lenne) egy időben jelentkeznek, amikor hajolok (felállok vagy leülök) azota folyamatosan érzem, és néha (mai nap folyamán talán max 2x) kicsit /tényleg nagyon kicsit/ nehéz levegőt vennem. Ezt mi válthatta ki, és el fog múlni?


15/F


2016. febr. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj javítani a tartasodon. Vagy csak egyszerűen indul a nathad, influlenzad
2016. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izom húzódás is lehet,de a levegő is beszorulhatott .
2016. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 A tartásom jó ideig hanyag volt, mióta 9. osztályos lettem azóta próbálok arra törekedni hogy ez ne így legyen. Náthás nem nagyon szoktam lenni.


#2 Remélem hogy csak ennyi áll a háttérben, és nem valami súlyosabb probléma...


Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz! :-)

2016. febr. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!