Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis pénisszel hogy találjak párt?

Kis pénisszel hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
A péniszem mérete 16 cm hosszban (hasfaltól), amivel nem is lenne még probléma, de a körmérete 11 cm, tehát átlagosan 3,5 cm vastag, ami igen vékony, a legtöbb lány számára legalábbis. Még óvszert is nehezen találok, ami ilyen hossz/vastagság arányra megfelelne. Hogyan tudom esetleg vastagítani?

2016. febr. 7. 20:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, úgy gondolom egyetem utolsó évében már igen aktuális a tartósabb párkapcsolat kérdése. És utolsónak: már volt sajnos példám rá, hogy megcsalt a barátnőm, később tájékoztattam csak, hogy tudok a folyamatos félrelépéseiről, feltehetően nem a kinézetem, viselkedésem jelentette a problémát. A jó megjelenésű nők megtehetik, ha a partner mérete nem megfelelő, továbblépnek, ameddig a számukra jó méretet megtalálják.
2016. febr. 7. 22:24
 12/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkor jól tippeltem a korodat illetően.:-)

Az igazság az, hogy fogalmad sincs, miért lépegetett félre a barátnőd. Fejedbe vetted, hogy a te péniszed kicsi, innentől meg se fordul a gondolataidban az, hogy a csajnak nem ezzel volt baja, netán semmi baja nem volt veled, csak szimplán kifogtál egy amorális kis ribit. Van ilyen, sajnos, lépj túl ezen, majd a következő jobb lesz.

2016. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!