Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszméretet mely őstől...

Péniszméretet mely őstől örököljük? Apámnak húspénisze van, nekem meg vér.

Figyelt kérdés

Apámnak húspénisze van,nekem viszont vérpéniszem van.

Erekció nélkül 7cm körül,mereven 16 cm.

Régebben azt hittem,hogy nekem is olyan nagy lesz mint faternak,de úgy látszik,hogy ez már ilyen marad.

Akkor még nem tudtam,hogy van vérpénisz és húspénisz,hanem azt hittem,hogy minden felnőtt férfinak úgynevezett húspénisze van.

Szóval ha nekem vérpéniszem van,akkor esetleg nagyapától örököltem ezt,vagy anyai nagyapai ágról?

Hús vagy vérpénisz gyakoribb hazánkban?



2016. febr. 8. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
22/F ez lemaradt
2016. febr. 8. 09:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudományosan még nem vizsgálták ezt a rendkívül fontos szempontot. Én is azt hiszem, hogy a méret elsősorban az anyagi ágon öröklődhet.
2016. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én huspéniszt örököltem aputól 19/f
2016. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
annyi lenne a kérdésem, hogy ezt ti honnan tudjátok? megkérdeztétek aputoktól és meg is mutatta vagy mi? :D
2016. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most komoly kérdés honnan tudják hogy az apjuknak hús vagy vérpéniszük van e?


Hát vannak helyzetek amikor a fiú az apja péniszét látta.

Ha gyerekkorban elmentek úszodába az apával és ott átöltöztek.

2016. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt eddig tanulmány hogy kitől öröklöd,egyáltalán mitől függ hogy milyen méreted lesz,hisz nagy mellű anyának is sokszor kis mellű a lánya,ahogy vérpéniszű apának is lehet húspéniszű fia.
2016. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es mi nem vagyunk szégyenlősek egymàs előtt
2016. febr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es!


Nálunk nem divat bemászkálni csak úgy a másikhoz ha öltözik,vagy fürdik így nagyon régen láttam apám,de mivel gyerekként férfi öltözőbe öltöztem apámmal át így én is láttam őt,meg volt hogy a fürdőbe megkért törölközött dobjam be ilyen is volt.


Nincs előttem mekkora neki,nem figyelgettem gyerekként,de hús van neki ez biztos.:-)

2016. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jolvan, nem azért kérdeztem :) de köszii #4-es voltam ^^
2016. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!