Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? Viszket és...

Mi lehet a baj? Viszket és piros pöttyök a fityma belsején.

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett viszketni a péniszem, a makkon nem vettem észre semmi extrát, mintha lenne 1-2 piros pötty de szinte nem is lehet észrevenni csak ha már nagyon odaképzelem, viszont a fitymán mikor hátrahúzom akkor látszanak piros pöttyök mintha vércseppek lennének. + Sokszor van olyan hogy néha néha ránézek napközbe és nedves a felülete, és az előbb pedig fehér váladék keletkezett rajta,ilyenkor a szaga se kellemes, mosom rendesen napi rendszerességgel, "munkakedve" lenne, és ha határozottan hozzányúlok akkor kicsit kellemetlen. gyorsan lemostam és cseppentettem rá canesten oldatot, most először. fityma szűkületem is van. régebben már egyszer kb. 3 éve volt egy gombám egy csajtól, az teljesen elmúlt. Gomba lehet megint, vagy valami más?

2016. febr. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Lehet kis gomba is,szmegmásodás.Mivel kis szűkületről is irsz,a tisztálkodás sem lehet tökéletes a makk alján .

Itt aztán nagyon gyorsan meg tud teremni minden kórság .

2016. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a canesten elmúlasztja ezeket 1-2 hét alatt akkor gomba volt az oka? vagy attól lehet más is?
2016. febr. 8. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Gomba lehet,canesten jó lehet rá,este fürdés után,meg reggel kend be vele.De külön törölközöt használj amikor a péniszed törlöd meg.semmi sex addig se.


Ha 2 hét alatt semmi javulás urológushoz(itt diszkrétebb vizsgálat,úgyanúgy kezelnek majd),vagy bőrgyógyászhoz menj el

2016. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta kezelem canesten oldattal (azt hallottam hogy az oldat hatásosabb lehet), reggel este, elsőre még csípte de mostmár nem viszket nem piros és szépen letisztult.
2016. febr. 14. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok,örülök,hogy javul.
2016. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!