Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet komoly baj? Hogyan...

Ez lehet komoly baj? Hogyan tudnám kivizsgáltatni ha szükséges?

Figyelt kérdés
Szoktam vizsgálni a heréimet, a jobb oldalinál ha átforditom van egy kis dudor(lehet az a mellékhere??) és ha ott megnyomom olyan érzésem van mint amikor tökön rúgnak ez a zsibbadás v mi. Nem tudom mitől lehet, lehet hogy heresérv, mert sportolok és utána vagy komoly fizikai munka után is szoktam érezni. Viszont nagyon tartok hogy nehogy rák legyen mert ilyen kis keményebb dudor. És nem a sima részén van hanem ha átfordítom. Ha orvosi beavatkozás szükséges akkor mi ennek a menete? egyből urulógia vagy háziorvos és beutaló? nagyon nem tudom mit csináljak.

2016. febr. 9. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellékheréd az, de ha urológushoz akarsz menni, menj nyugodtan, oda általában nem kell beutaló, utána majd a doki megmondja mit kell csinálnod.
2016. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Ha orvoshoz mennél ,egyből urológia,ide nem kell beutaló .
2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellékhere és ne nyomkod akkor nem fog fájni.


14 éves kortól lehet egyedül urológushoz menni, tb kártyát, személyi igazolványt, lakcím kártyàt vigyél ha el akarsz menni,telefonon kérhetsz időpontot vagy csak elmész a rendelési időre.

2016. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!