Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez probléma? Komoly gond?

Ez probléma? Komoly gond?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elkezdtem maszturbálni és azt vettem észre hogy nem spriccel ki a sperma a végén. 15/f

2016. febr. 14. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha túl sűrűn vered ki, akkor nem fog annyi spermád és ondód termelődni, h kifröccsenjen. 5 nap szünettel tuti fröcsögni fogsz és sok is fog jönni, de mondjuk, ha két naponta csinálod, szerintem akkor is. Am pro tipp, ha az elélvezéskor befeszíted a péniszed és nem szorítod el a húgycsöved, akkor igencsak valószínű, hogy spriccelni fogsz.
2016. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Senkit sem szeretnék a válaszában kiígazitani ,még akkor sem ha alig értek vele egyet.

A nem masztizás inkább káros,mert nem készteti a heréket intenzivebb termelésre .Bármilyen furcsán hangzik egyeseknek ,de ez az urológusok álláspontja .A kételkedők ne nekem célozgassák kételkedésüket,forduljanak urológushoz ez ügyben . A nemi szerveket is ép ugy edzeni kell ,mint bármely testrészünket .Nem teszek idéző jelet,mert akkor követelik hogy linkeljem is be .Felvilágositó oktatáson monda az urológus doki ,pont ilyen korosztálynak .Ezekben az években szoktatjátok a "munkához",hogy dolgozzanak majd a jövőben is .Az erre lusta fiunak ,lustán is fognak dolgozni,idős korban meg alig már .Már pedig a pedig a spermium termelés életünk végéig tart .60-70 es években Az Ifjusági Magazin-ba

Dr.Veres Pál szexológus vállalata fel,nem éppen tudományos kifejezésekkel a fiatalok felvilágosítását .

A következőt mondta :Fiatalok nem kell hogy bele száradjon a ténta .Üriteni,üriteni,üriteni .Ő volt az,aki egy laktanyában katonáknak mondta el ,hogy kell a legyet meg...szni.Imádták a fiatalok,a nyíltságáért .

A kifröccsenés nem törvényszerű,idős korban meg teljesen el is tünik.Attól függ,mennyire izgatod fel magad szexuálisan.Akár bizonyos idő elteltével ismételheted is .

Sokan nem tudják,nem ürül ki a "tár" mindjárt az első maszti után .Ennek biológiai oka van ,nem részletezem .

Technikai megoldásokat itt nem írok ,nem volt a kérdés tárgya.

2016. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem elmondhatnád szívesen meghallgatom és meg is fogadok néhányat.(amúgy mióta el kezdtem maszturbálni azóta nem lett halott sperma vagy mi a makkomon!!)
2016. febr. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!