Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen tünettel jár ha egy...

Milyen tünettel jár ha egy kronikus prosztata gyulladásos férfi megfertőz egy nőt?

Figyelt kérdés
A párom ezzel szenved miota megismertem, nagyon ovatosak, és elővigyázatosak voltunk, mégis úgy tűnik megfertőzött, kiváncsi vagyok hasonló nőtársak tapasztalataira, mire számíthatok...

2016. febr. 20. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A prosztata gyulladás nem fertőző...talán mást kaphattál el. Koszos is lehetett
2016. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz jártok?
2016. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a páromat 2éve kezelik, az orvosa figyelmeztette, hogy vigyáznia kell, mert a baktériumai a nőkre is veszélyesek. A nőgyogyászom is megerősített benne, hogy elkaphattam, és azzal rémisztgetnek, hogy nekem is évekig elhúzódhat.

Már túl vagyok 2 antibotikumos kurán, amig szedtem jobban voltam, de miután abba hagytam ismét ugyanazok a nyillallós, bizsergetős kellemetlen érzést érzem. Valakinek tapasztalata???

2016. febr. 21. 14:01
 4/4 cydor válasza:

Mert hulyek az orvosaid. Kerdezz masik nogyogyaszt es irass fel huvelyflora gelt. A jo bakhteriumokat tartalmazza, amik elnyomjak a gombas es bakteriumos fertozeseket. Ezek fokent tejsav bakteriumok amik minden egeszseges no huvelyeben biztositjak hogy fertozesek ne alakulhassanak ki. Az antibiotikumok elolik, es ilyenkor megfertozodhetsz mas bakteriumokkal. Parodnak is neked is javaslom minden napra kefir fogyasztasat, illetve mennel komlexebb probiotikumkeszitmenyek (pl dupla tokozasu lagyzsele kapszulaban ami a gyomornedvektol nem pusztul el)

Amig nincsen erosebb tuneted addig ezzzel a modszerrel kb 2honap alatt meg tudjatok oldani. Ga erosebbe valik a dolog akkor termeszetes antibiotikumok mint fokhagyma, kurkuma, ezustkolloid, kulsoleg teafaolajos lemosas, teafaolajos sikosito. Vegezzetek meregtelenito kurat, lehetoleg semmi keszkaja, tartositoszer, feherliszt, cukor helyett mez. Sok folyadek es cukor nelkuli tea. Megengedheto meg a stevia csepp, vagy mas kivonat, de a stevia tartalmu edesitoszerek is caak 1%ban tartalmazzak, azt sem ajanlom, bar cukor helyett mez mellett meg mindig jobb. Ha kobirjatok akkor 2het léböjt. Es jot tesz nagyon az arpa a koles az hajdina es a csicseriborso bevezetese a taplalkozasba. A legagresszivabb fertozesek igy az infulenza, de a koromgomba es minden mas problemat is elfelejthetsz, ha ezt betartod es evente 2szer pl tavasszal es oszel megismetled egy egy honapig a tisztitast. En azota nem is nagyon kivanok masfajtát enni, de ha megis nem okoz mar oroblemat es a fertozesek maximum 2napig tartanak ( eros fizikai es szellemi igenybevetel stressz eseten kialskulhatnak a betegsegek, de akkor is sokkal enyhebb lefolyassal mint egyebkent.

2016. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!