Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Solutio Antisudorica menyire...

A Solutio Antisudorica menyire hatásos hónaljizzadásnál? Részletesebben.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és eléggé izzad a hónaljam a nap folyamán.Már tobben javasolták ezt a terméket és szeretném megkérdezni, hogy akik már használták-milyen hatékony? mikor kell használni? nem budos-e vagy egyáltalán van-e szaga?és hogy nem káros-e az anyajegyre, mivel van 2 db a hónaljamnál!

Eloer is koszonom.


2010. márc. 31. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nyáron szoktam használni, de nem kenem mindennap, csak 2 hetente! Nekem bevált, 1 hétig kb teljesen száraz maradt a hónaljam, a második héten meg max egy nagyon kicsi izzadság jött.. Szaga van, ilyen alkoholos, elég büdös, de én szoktam mellé dezodort is használni.

Este kell fürdés után bekenni, nagyon fontos, hogy SZÁRAZ felületre. Nekem is van anyajegyem a hónaljamnál, nekem nem okozott semilyen gondot, de azért jobb lenne utánanézni :)

2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem, koszonom!

De ha például elozo este furdés után bekenem vele akkor másnap reggel már nemszabad furodni, hogy legyen másnapra hatása?csak mert én reggel szoktam furodni.

És ez a termék azonnal hat?

2010. márc. 31. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én napi szinten használom, este fürdés utána száraz bőrre (nagyon fontos, hogy csak szárazra mert különben csíp) bekenem az izzadó felületett egy kis vattával. (tenyér, hónalj)

Semmi bajod nem elsz tőle, nem fog semmit se okozni, alkohol szagú de nem kellemetlen egyáltalán, én rgel ugyanúgy fürdök azt utána dezodor, és egész nap nem izzadok. már rögtön másnap hat, ahogy bekented magad vele. Nagyon érdemes kipróbálni, én csak ajánlani tudom, tényleg hatásos!

2010. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödhetsz reggel is. Ha este nem szoktál fürdeni, akkor törölgesd át a hónaljad vizes törcsivel, aztán szárazzal, és úgy kend be.
2010. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam tobb fórumon is, hogy a S.A.-nak magas az alumíniumtartalma, ami rákot okozhat.Erre mi a véleményetek??Ilyen jellegu tapasztalatok?koszi
2010. márc. 31. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rákot okozna nem lehetne forgalomba hozni. Ettől függetlenül érdemes az anyajegyeidet szemmel tartani, és ha változást látsz vagy irritálja a dezodor, vagy kidörzsöli a ruha akkor érdemes eltávolíttatni.
2010. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!