Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már 7 éve keseriti mindennapja...

Már 7 éve keseriti mindennapjaimat a rengeteg pattanás az arcomon. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Már szinte minden letező dolgot kipróbáltam kezdve a házi praktikáktól a külömböző kenőcsokig, krémekig, külömböző szappanokat, arctisztitó fojadékokat. Ha elmentem kozmetikushoz az elkuldött bőrgyógyászhoz az meg szinte lehetetln dolgokat kért tőlem s azzal akart segiteni s az sem vált be.. S már ugy érzem hogy ezzel a problémámmal fogok megoregedni.. 20 eves fiu vagyok..

2016. márc. 6. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 7 már kibirtál,akkor még 3-4 ki kell bírnod.Ahogy férfiasodsz ugy tűnnek a pattanások is .60 évesen meg olyan szép baba arcod lesz,mint 2 éves korodban .

A pattanások belülről jönnek a hormonok hatására .Egy fiú 25 év körül lesz férfi.Ekkorra fejeződik be a csontozat teljes növekedése .A hormonok is normális szintre állnak már .

2016. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A táplálkozás is hatással lehet a bőrödre. Vannak akik a csokitól v. olajos magoktól v. chipsektől lesznek pattanásosak. De lehet más is.

Mit akart a bőrgyógyász, ami szerinted lehetetlen???

2016. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Roacutan kúra, fényre nem mehetsz vele, és depressziós leszel. Viszont meggyógyít, de iszonyat durva, veszélyes gyógyszer. Mellékhatás: ritkán halál.
2016. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikust ajánlanék. Kozányi Kata
2016. márc. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Oda kell figyelni az étkezésedre.A szervezeted méregtelenítése is sokat segíthet.Külsőleg a propoliszt is tartalmazó stabilizált aloe vera alapú krémet érdemes használnod. Egyik kamaszodó rokonomnak pár hónap alatt eltüntette a pattanásait.
2016. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A propolisszal vigyázni! Rengeteg rá az allergia! Változatlanul egy jó kozmetikust kellene keresni, aki nem elküld, hanem megold.
2016. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy ne félj, nem fogsz így megöregedni. Nekem is jó pár évig keserítették az életem, most 23 évesen már csak nagyon ritkán bújik ki egy-egy. Sajnos nem tudok tanácsit adni, mivel kezelhetnéd, én is jártam bőrgyógyásznál, egy ideig hasznos volt amit felírt, de aztán nagyon kiszárította a bőröm. Végül magától múlt el.
2016. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!