Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok 11centis a...

13 éves vagyok 11centis a péniszem 1-éve dohányzom befolyásolhatja? Vagy még fogy nőni? (normális válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Fog még. Eztán fejlődik ki. A cigi nem befolyásolja a méretet,viszont idősebb korodban potenciazavart okozhat
2016. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én leszoknék azonnal a cigiről. 25 évesen impotens akarsz lenni?
2016. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás a méretet nem befolyásolja. Viszont a nemzőképességet igen. Most 13 éves vagy. Vagyis 12 évesen már cigiztél! szerinted egy fejlődő szervezetre hogyan hat a cigi. Szerintem késlelteti a növekedést. Inkább ezzel van összefüggésben. Hány centi magas vagy? Mert ha magasságra fogsz még nőni akkor jó esélyed van rá, hogy az is nő.
2016. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
180 körül vagyok mellesleg szokok le a cigitől mert drága + focizok is mellette és nem a legjobb.
2016. márc. 14. 07:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Az dohányzástól érszűkület alakulhat ki. Te ha már most dohányzol, amikor még a szervezeted ki sem fejlődött nálad sokkal hamarabb fog jelentkezni. Mert az érszűkülettől függ a vérkeringés is. A fejlődéshez pedig elengedhetetlen a jó vérkeringés. De vagy megnő vagy nem , de hogy 10-15 év múlva nem fog rendesen működni az biztos. Persze pisilni tudsz vele mert lógni majd ettől még tud. Csak még most lehet hogy nem tudod, mire is lehetne használni. Azt megse kérdem miből telik cigire, de biztos jól keresel.
2016. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Ha te 12 eves korod ota cigarettazol akkor neked sokkal komolyabb gondjaid vannak mint a futyid merete.

Tonkre teszed az eleted ha nem hagyod abba.

2016. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Eü-ben a szakmai tantárgyakat több, különböző orvos oktatta. Volt egy urológus is, aki beszélt a fiúk korán kezdett és rendszeres dohányzásáról. Azt mondta, igenis befolyásolja a méretet a dohányzás, mert érszűkületet (is) hoz létre és ez a fiataloknál, amikor folyamatosan minden fejlődne, a dohányzás akadályozza e szerv egészséges fejlődését és megmaradhat a méret ebben a fejlődési fázisban.

Van esély - a dohányzás abbahagyása után X idő múlva - e szerv jobb vérkeringésére, egészségesebb fejlődésére, de a rendszeresen dohányzó fiataloknál már ez sem 100%-os és függ még egyebektől is

Viszont azt javasolta, érdemes azonnal abbahagyni a dohányzást, mert ha 1% is felmerül egy jobb vérkeringésre, akkor már megéri az azonnali leszokás.

2016. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

Nah várjatok...

12 éves kora óta cigizik?!

Az még hagyján de 13 éves létére mekkora debella disznó ez a gyerek bmeg... 180 centi.

Ekkore magassággal igencsak nagyobbnak kéne lennie mint 11cm...

Szóval most akk aztmondjátok nekem hogy az oké hogy 13 éves létére 180cm és csak 11cm lent?

Háát...Okééé...

Szóval ha korhoz viszonyítjuk a dolgot... Még most serdül. Megnyúlt a gyerek de alul nem?

Háth. Végülis van még ideje de akk is... Fura. :D

2016. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
még nőhet, de télleg ne cigizz, mert az rossz hatással lesz rád
2016. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Most komolyan, képtelen vagyok felfogni, hogy valaki milyen indíttatásból kezdi el szívni azt az undorító, büdös vackot... Fúj.
2016. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!