Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ettől lehetek majd impotens?

Ettől lehetek majd impotens?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és 2 éve cigizek, napi 1 doboz cigit szívok el, hétvégenként buliba napi 2 dobozzal is elmegy, és még mellé 2-3 szál füvescigit is szívok, és alkoholt is iszok rendesen mellé....jah és még minden nap megiszok 2db fél literes energiaitalt.


az a gond hogy nagyon rászoktam:/

ha így folyatatom akkor lehet hogy impotens leszek ?:(


légyszi normálisan válaszoljatok!

köszi

17F


2016. márc. 20. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az impotencia lesz a legkisebb gondod, mivel előbb adja meg magát a szíved, a sok energia italtól a veséd...töcskölni se lesz kedved, nem hogy arra várj felálljon öcsém
2016. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az impotencia márcsak a szív-és érrendszeri károsodás egyik következménye a sok közül. Ez lesz a legkisebb bajod.
2016. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz erőd szexhez sem, ha ennyire károsítod magad, meg sztem így normális csajnak se kellesz majd, aki cigizik, drogozik, iszik... max. egy hozzád hasonlót találsz, aki ilyen életvitelt folytat és nincs semmi jövőképe...
2016. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
baromság amit irsz! impotencia nem ide tartozik aki cigizik iszik drogozik az sok mindentöl függ, lehet bármiféle baja az emberi szervezetnek általában aki nagyon kövér magas vérnyomás esetén lehet olyan akinek nem áll fel ennek ellenében prosztata betegség de ezek 70% életkor függő 100 olyan dologtol ami befolyásolja a szervezeted ,az én ismerösöm pl mozdony vezetö impotens lett elvileg a 25.000w tol :)
2016. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!