Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja nincs erekcióm (? )

3 napja nincs erekcióm (? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 3 napja amikor maszturbáltam, nagyon nehezen lett merevedésem és az se tartott sokáig.

Aztán másnap reggel nem volt erekcióm (pedig minden egyes reggel szokott lenni. nagyon keményen)

És azt vettem észre, hogy a péniszem kisebb mint szokott lenni. Olyan mint amikor hideg vízben vagyok.

Soha ezelőtt nem volt még ilyen. Az erekcióm mindig rögtön bekövetkezett és tartotta magát, és reggelente is mindig szokott lenni.

Semmi stressz nincs az életemben, ugyan dohányzom de azt se viszem tulzásba. 1 hete kb elkezdtem szedni egy gyógyszert aminek étvágycsökkentő hatása van, és mivel napi kettőt veszek be, hirtelen, az egyik napról a másikra sokkal kevesebbet eszem. Lehet ez az oka?

A gyógyszernek nincs semmi ilyesmi mellékhatása amúgy+ már szedtem korábban is és akkor sem tapasztaltam ilyet.

Várom a válaszokat, mert 3 napja puha farokkal élek és nagyon rossz. :D



2016. márc. 22. 15:57
 1/9 A kérdező kommentje:
19/F
2016. márc. 22. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindenképp a gyógyszer mellékhatása miatt nem vagy csak nehezen van erekciód. Mi a gyógyszer neve?
2016. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Testünk működésében minden mindennel összefügg .

Nagyon jól meg lett ez alkotva .

2016. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hoodia p57. De nem hinném, hogy e miatt lenne.
2016. márc. 22. 21:13
 5/9 A kérdező kommentje:
hát 3 napja amikor utoljára próbáltam akkor nagy nehezen el tudtam érni, hogy legyen erekcióm, de azóta nem próbáltam és semmi nincs. A szokásos reggeli erekció se.
2016. márc. 22. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Merevedés szexuális inger hatására jön létre .Fizikálisan ez érheti a test felűletét /erogén zónák /,vagy más érzékszerveken keresztül.De lehet olvasás útján is .

Minden jel az agyba fut be.

Az agy aztán a parancsot ad a szimpatikus idegrendszernek,mely elmyomja a paraszimpatikus idegrendszer hatását,és a indul a merevedés .

A szexuális inger nagyságától függ a merevedés nagysága is .Az sem mindegy ,kinek mekkora az inger küszöbe .

Van akit a kicsi is fellegekbe dob,míg mások alig reagálnak valamire is .Ahogy mondják ,hidegen hagyja őket .Amig tart a szexuális inger,vágy hatása,addig tart a merevedés is .

Válaszom végén,ha nem lenne a paraszimpatikus idegrendszerünk,állandó merevedésben lenne részünk.

A szimpatikus idegrendszert az agy aktivizálja,hogy erősebb legyen a másiknál .

Kedves olvasók lehet kutatómunkát végezni,mennyire igaz amit írtam.Megírni rá a cáfolatot !

Ezután lehet 0 pontozni is,ami már megszokott pár olvasótól.

Ez volt 3 ként írt válaszommal is .

2016. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom aminot szedsz nem javasoljak dokik
2016. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm. Ma reggelre már volt merevedésem, úgyhogy megnyugodtam, viszont amikor maszturbálni akartam, akkor megint nagyon nehezen tudtam csak elérni a merevedést.

Azért nem értem, mert ezelőtt még ha nem is voltam annyira kanos akkor is rögtön el tudtam érni, hogy merevedésem legyen, és most, hogy tényleg eléggé kanos vagyok, alig sikerült...


Nem. nem olyat szedek.

2016. márc. 24. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem is ugyanez a problémám. Fiatal vagyok még 23 éves. Hirtelen jelentkezett, a tünet ugyanaz hogy nagyon összement mintha hideg vízbe volnék illetve a bőr is kicsit feszesebb rajta. Nekem 5 napja tart, azelőtt semmi bajom nem volt, nem fájt, nem volt rajta véraláfutás semmi ilyesmi. Egy kicsit a fitymámat húztam előre rajta zuhanyzásnál de csak nagyon picit, és akkor sem fájt. Utána még volt normális merevedésem. Rengeteget idegeskedek egy hónapja pszichológushoz is járok. Okozhatja ezt a stressz? Vagy a reggeli merevedések hiánya miatt valami szervi dolog lehet? Köszi a segítséget.
2021. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!