Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S. HPV szemölcsöt a...

S. O. S. HPV szemölcsöt a húgycsőben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül észrevettem a húgycsövemben belül 2 kis szemölcsöt, utána kerestem a neten és valószínűleg ez a HPV vírus. Nagyon meg vagyok ijedve mert nem szoktam nézni a húgycső belsejét kitudja mióta van már bennem, nem is értem 2 szer voltam nővel összesen életemben az első is fél éve volt, azelőtt volt 3 alkalommal orál, nem tudom úgy is terjedhet e. Ugye a nemibeteg gondozóba kell menni, de nem tudja valaki hogy oda kell időpontot kérni vagy valami, mert én minél hamarabb megszeretném tudni hogy mi lesz így velem. Ebből hány % esélye van hogy rák lehet vagy mi baj lehet ebből?

2016. márc. 25. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Terjedhet orálisan.

Nagy valószínűséggel Condyloma, abból jelenlegi tudásunk szerint nem alakul ki rák.

Az a valószínű, hogy kapsz gyógyszert, amivel megpróbálják kiirtani a vírust a szervezetedből. Ezt folyamatosan szedni kell néhány hétig.

2016. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és még az érdekelne hogy ezt fizeti e a TB vagy nekem kell?
2016. márc. 25. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tb fizeti ezeket, ha SZTK-ba mész a nemibeteg gondozóba. Kivéve a magándokinál (oda talán hamarabb el tudsz jutni, jobban figyelnek) de az fizetős, mert ott csak a gyógyszereket írják ki támogatottan, a kezelésekért fizetni kell.
2016. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na voltál a nemibeteg gondozóban?
2017. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!