Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell a fanszőrzetet...

Hogyan kell a fanszőrzetet borotválni?

Figyelt kérdés

Sokszor zavar most már ahogy húzza az alsógatya és ennek érdekébe (is) szeretném leborotválni.

A bajszom már borotválom.

Szóval ugyan úgy kell odalent is csak másik borotvát használjak vagy van valami speciális lépés is amit érdemes figyelembe venni?

16/F



2016. márc. 25. 19:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

42 vagyok, hetero. Huszonéves korom óta borotválom, el sem tudnám máshogy képzelni. Hetente 1x borotválom, tehát a 2-3 napig csupasz, aztán borostás a követező borotválásig.


Amikor elkezdtem ezzel foglalkozni, hajnyíró géppel vágtam egész rövidre, de az sokkal macerásabb és sérülésveszélyesebb volt mint a teljes borotválás.


Pont ugyanúgy érdemes csinálni ahogy az arcot. Zuhany alatt megmosni, aztán közönséges borotvahab és borotva.


Eleinte 2 nap múlva kicsit kipattogzik, de megszokja a bőr és nincs vele gond. Ha nem szexelsz rögtön borotválás után, arcszesszel csökkentheted a kipattogzást.


Sokkal esztétikusabb látvány és érzés, optikailag is praktikus a hatása. Ja, és eddig a feleségem és minden barátnőm is ezt szerette (30-as, 40-es nők)!


Semmilyen problémát, fertőzést nem okozott közel 20 év alatt, nem kell megijedni az itt elhangzott riogatásoktól!


Ha trendi akarsz lenni, borotváld! Hidd el, a csajoknak is sokkal kellemesebb a finom puha bőrödet érezni, orál móka során is... Ez tapasztalat.

2016. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!