Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 16 évesen...

Normális, hogy 16 évesen szőrös a mellkasom?

Figyelt kérdés

kb fél éve kezdett el szőrösödnia mellkasom, és mostmár teljesen szőrös, kb 1-2cm es göndör szőr van rajta.


szerintetek leborotváljam, nagyon zavar?

nem fog utána szúrni?

am koránérő típus vagyok, mert mindenhol korán kezdtem el szőrösödni, az arcomat 14 éves korom óta borotválom....


16/F


2016. ápr. 3. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ne foglalkozz vele. Jobb ha nem borotválod. Ha nagyon zavar és nagyon sok pénzed van elmehetsz olyan kozmetikába ahol csinálnak végleges szőrtelenítést. De akkor szinte az egész testet kell kezelni. Legjobb ha beletörődsz, hogy szőrösen kell leélned az életed.
2016. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne borotváld!

Ha nagyon zavar, akkor gyantáztasd. Kozmetikussal, ne saját magad. (Nem te vagy az egyetlen pasi, aki gyantáztatná magát, ne aggódj, de egyedül ne csináld, bízd szakemberre!)

És a kérdésre válaszolva: normális.

2016. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen eltávolítás csak nagyobbat von maga után .
2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

a borotválás miért nem jó?


am a hasam is nagyon szőrös, meg a farkamnál is kb 9-10cm hosszú a szőr van ott...azt sem jó borotválni? mert nagyon zavaró az a nagy szőr...:/


a hónaljamat azt borotválom....

2016. ápr. 3. 19:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én nem vagyok a szőrösebb pasik ellen, inkább ez, mint a teljesen csupasz.
2016. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

A borotválást sokkal gyakrabban kell csinálni mint a gyantázást, ráadásul ha este megcsinálod, reggel már bök.

Bárhol borotválhatod magad, de én a helyedben a hason-mellkason gyantáznám.

2016. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Majd pár év múlva rádöbbensz,hogy a ezt a test velejárója,úgy kellett volna hagyni,ahogy ott volt .

Jól beetet itt néhány válaszoló,majd tanulsz saját cselekményeden .A tippet adóknak semmi sem drága,és mi lenne ha a szüleid kérdeznéd meg ebben .Talán még ujjonganának is,hogy azt is borotválod már .Kétlem.

2016. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

"Jól beetet itt néhány válaszoló,majd tanulsz saját cselekményeden."

Te hülye vagy?

Mi a beetetés azon hogy elmondjuk, milyen lehetőségei vannak?


"A tippet adóknak semmi sem drága"

Mi van? Tapasztalatról és annak átadásáról hallottál már, te nagyon sötét?

20 éve szőrtelenítek, van róla fogalmam.

Te meg biztos a természetesség híve vagy. Ezt is el lehet mondani, de nem kell elővezetni, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Kérdezze meg a szüleit... Egy 16/F tuti rögtön az anyjához-apjához rohan ilyennel.

2016. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem oké...

Inkább hagyd, ez legkevésbé ciki.

Én most leszek 15 és már nekem is középen és körülötte fekete, de én egyenlőre borotvalom mert 14 évesen még elég gaznak tartom hogy mindenkinek csupasz és én, mint a legfiatalabb ott szőrös mellkassal...

Mellesleg a hasam nekem is szőrös, nemcsak az a csík hanem körülötte is és a csík a mellkasomig megy fel.

A farkam körül én olloval levagom mert nagyon zavar ha hosszú. A honaljamnal én is borotvalom néha. Az arcom én is már egy éve borotválkozom és a pajeszom és a nyakam egy nap után már sűrű fekete. Ha akarsz, írhatsz privátot.

14/

2016. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Normális, de ha zavar, nyugodtan borptvald le 16f
2016. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!