Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nő lassan a szakállam?

Miért nő lassan a szakállam?

Figyelt kérdés
tulajdonképp már több mint 1 éve elkezdett nőne alul az államnál, de oldalt még semmi, sok évfolyamtársnak 1 éven belül beszőrösödött az egész arca, én meg stagnálok. volt olyan, hogy előbb volt hónaljszőrzetem, mint egy másik srácnak, neki mégis már szakálla van. lassan már 18 vagyok, fiú, hetente egyszer úszom.

2016. ápr. 14. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Azért mert nem vagyunk egyformák ebben sem . Biztos nem azért ,mert ők több májkrém konzervet ettek meg

Ezt csak a genetika,és benned lévő férfi hormonoktól függ .

Mit hoztál magaddal az őseidtől .

2016. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

De jó,lenulláztak.De hol maradt el a válaszom megcáfolása ?

Ami ez nem íródik meg ,addig kérdező az én válaszom a nyerő .Ez a jövőben is igy lesz minden válaszomnál .

2016. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van aki itt éli ki magát, tőlem zöld kezet kaptál. Mikor lesz ebből arcszőrzet? 22 évesen?
2016. ápr. 14. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az 50%-os minden esetben jó válaszokat ad, de minden válasza 0%-os értékelést kap, mintha direkt fizetne azért, hogy valakik lepontozzák. Dehát fura egy világot élünk.
2016. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kenzo Tenma válasza:
Én 20 éves múltam, de még mindig nem egybefüggő a szakállam. Ez a genetika. Van akinek 18 évesen kifejlődik szinte teljesen, van akinek meg 20 évesen sem, mint nekem. Na meg olyan is van akinek sosem lesz egybefüggő, hanem mondjuk csak az állán nő rendesen, oldalt csak minimálisan. A heti egy úszást nem tudom miért írtad. Edzésnek az édeskevés, de ezt most ne keverjük ide.
2016. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!