Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőmmel aktív nemi...

A barátnőmmel aktív nemi életet élünk. Körülbelül eddig 10-12x voltunk együtt úgy. Az utóbbi két alkalommal, a fitymafékemnél vérzést tapasztaltam. A heves szex a szakadás oka?

Figyelt kérdés
Az ejakuálásnál vérzést tapasztaltam a fitymafékemnél. Megijjesztett mindkettőnket, mivel eddig ilyen nem történt.Múlthét szombaton is vérzett, mi lehet az oka? Orvoshoz nem fordulnék mert késhegynyi a "szakadás" és azt olvastam ha elszakadt onnantól kezdve nem kell menni mert ő is csak elvágná. 19F. Mit tudok tenni ellene? Önkielégítés közben kisérleteztem direkt emiatt, hogy meddig bírj és mintha a seb egy kicsit most is felszakadt volna.Mostmár mindig fel fog szakadni? Vagy tudok ellene tenni valamit házilag?
2016. ápr. 20. 16:57
 1/6 anonim válasza:
Szerintem is irány a doki!
2016. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon surgosen irany a doki!! Mert jobb ha amint irtad elvagna mintha borzasztoan felszakadna mert akkor aztan mehetsz
2016. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat. Én nem beszariságnak nevezném mivel még nem volt közöm korábban urulógushoz, így szerintem érthető a félelmem. Nem tudjátok hogy mi okból szakadt fel, még ha nem is teljesen, de egy kicsit? Már így a sokadik együtt lét után?
2016. ápr. 20. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen sérülés miatt felszakadhatott. Heves szex miatt is akár. Előfordulhat. Ez is csak bőr. Megsérülhet. Nem volt némi fitymaszükületed...? Mindegy is. Orvoshoz mindenképpen menj. Ne magadat diagnosztizáld és gyógyítsd erre vannak az orvosok ők ezért tanultak.. felesleges félni, neki csak egy darab hús vagy egy feladat amit meg kell oldania.
2016. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, pont ki is mondtad előző, mi a baj a dokikkal: Hogy csak egy darab hús vagy neki, meg egy feladat, amit meg kell oldania, nem pedig egy ember, akit meg kéne gyógyítania! Emiatt rühellem annyira az orvosokat! Inkább találok más alternatívát, mert van!
2016. ápr. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogalmaztam így, mert igazából így van. Ezért nem kell félned és kellemetlenül érezned magad, hogy milyen kínos problémád van. Ezt az orvost nem érdekli. Neki nem ciki.
2016. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!