Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Duzzanat a...

Mi lehet ez? Duzzanat a húgycsőnyílásnál? (Kép)

Figyelt kérdés

A húgycsőnyilas jobb oldalán már egy ideje van egy pukli.Nem fáj,nem viszket igazából csak idegesit,hogy ott van.

Mi lehet ez?


2016. ápr. 21. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én bementem a bőrgyógyászatra simán,és kérdezték, van -e időpontom. mondtam,hogy nincs. el akartak küldeni,de ha erősködsz,hogy neked sürgősen kell, akkor 2-3 óra várakozás után bejutsz. legábbis ez így volt kb. 3 éve.
2016. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na gyerekek kértem időpontot a bőrgyógyászatra.Hétfő 11:30-ra mehetek.


Kicsit félek azért.

Hogy kezelik ezt?

Vírusos szemölcs(ha az)eltávolitas után is fertőz?


Köszönöm mindenkinek.

2016. ápr. 23. 19:12
 13/13 anonim ***** válasza:
nem tudom,nemi szemölcsöm nem volt,csak a tenyeremen volt egy mikor kb. 10 voltam. Folyékony nitrogénes pálcára csavart vattát nyomtak bele, ez lehámlasztja. Azóta nem jött vissza,most 21 vagyok. Úgy emlékszek,nem volt kellemes,de nem úgy emlékszek rá,mint egy megrázó élményre. égető érzés volt,de közben hideg,mivel fagyaszt. Azt viszont nem tudom,nemi szemölcsnél is így megy-e.
2016. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!