Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Északánként felfúvódik a...

Északánként felfúvódik a makosom a tököm végén tele pisivel állandóan pisilnem kell tőle nem hagy aludni sőt már néha a hasam is megy tőle mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Északánként felfúvódik a makosom a tököm végén tele pisivel állandóan pisilnem kell tőle nem hagy aludni sőt már néha a hasam is megy tőle mi lehet ez? Van valaki aki tapasztalt férfiak közül ilyet a nemiszervén mert nagyon rossz ez először azt hittem húgyúti fertőzés de nem mert szedtem rá gyógyszert és nem hat. Nem tudnátok ötletet addni mert nagyon kétségbe vagyok esve, anyira rosszul vagyok aludni se tudok és kimerült vagyok attól félek meghalok. Létszíves segítsetek mert bizsereg és fúvódik tele állandóan hugyozási ingerem van, nagyon rossz, -kérlek segítsetek. :'( :'(

2016. ápr. 23. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
HEEE??
2016. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Az orvos segit ha elmennel,valamilyen mas fertözes esetleg?
2016. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudom értelmezni a panaszaidat, de ha ennyire rossz, mindenképpen menj az urológiára, nem kell beutaló sem. Itt mi nem értünk hozzá.
2016. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem mi a bajod. Fogalmazz úgy, hogy azt meg is lehessen érteni, mert neked is ez az érdeked,... már, ha komoly a kérdésed!
2016. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom pont így járt.

Szegény.

Isten nyugosztalja!

2017. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!