Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Vesztek fel alsót a...

Fiúk! Vesztek fel alsót a pizsama alá?

Figyelt kérdés

Én veszek fel ez baj úgy értem, hogy nem egészségtelen?

Nekem így kényelmes.


2010. ápr. 7. 20:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
én igen,nekem így jó,hülyeség hogy a vér nem áramolna rendesen,abszolult nem egészségtelen ha van rajtad,mindenkinek másképp jó.Szóval nyugi,nem baj.
2010. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
igen,mert nekem az a jó.Dehogy is egészségtelen.
2010. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
11:34 van oylan zokni ami nem szorít el semmit
2010. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert olyan korszakban vagyok, amikor nem mindig tartható kordában a magömlés.
2010. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen,mert nekem is így kényelmesebb,meg kicsit nagyobb is a golyó,nem jó ha ide-oda lóg.
2010. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én csak boxert veszek fel ha tél van akk egy pólót is .... néha ha olyan hangulatom van akkor mesztelenül alszok... de job ha nem garázdálkodhat szabadon ... :9 15f
2010. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem alszom pizsamában...

Egy boxer és egy póló.

Ha nagyon meleg van akkor csak a boxer, vagy meztelenül alszom :D

2010. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Én igen,nem is kényelmesebb,nálam a meztelen alvás kizárt,a szobám nyitott,nincs ajtó,meg elve max.boxerban járkálok otthon,kizárt hogy bárki előtt,ha csak nem csajom lenne meztelenül mutatkozak,nekem gáz amikor olyanokat hallok hogy kamaszokhoz,felnőttekhez anyuci benyitogál amikor fürdenek.
2010. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Alsót én is hordok,pizsomát ritkábban,inkább melegítőt fogok be,nyáron meg rövid gatyák,hát nekem is fúra az ilyen bemászkáló mutterok,pedig nem egy ilyen haverom van,ahol ilyen az anya.Elég gáz lenne pont állna a sátor amikor aludnék és a mutterék pont arra járnának,szóval nálam is kizárt már csak a kényelem miatt is a meztelen alvás
2010. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: tehát az a normális, hogy anyuka bejárkál folyamatosan és ezért le kell szorítani a péniszt, nehogy felágaskodjon? Csak akkor merevedhet neked, ha a kezedben tartod? Ez elég durván hangzik, főleg, ha ezt tényleg évekig csinálod.... de hát, te tudod
2010. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!