Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiú mell eltávolítását...

A fiú mell eltávolítását támogatja a TB?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyokésvan 2 viszonylag nagy mellem (hormonprobléma) az eltávolítását mennyire támogatja a TB.

2016. máj. 5. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ha ez orvosilag indokolt,akkor a Tb is támogat mindent .
2016. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

nem csak kövér vagy?

milyen hormontól lesznek nagy mellek? a csajoknak jó lenne, de ott se hormontól nő

2016. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vékony vagyok
2016. máj. 5. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen (esztétikai okokból végzett) műtétet a TB nem támogat.
2016. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"milyen hormontól lesznek nagy mellek? a csajoknak jó lenne, de ott se hormontól nő"


Általában ösztrogéntől lesznek nagy mellek, de más nemi hormontól (pl. prolaktin) is lehet, ha túltermelődik. Sőt, pajzsmirigy hormon hiánytól is kialakulhat. És a nők melle is a hormonoktól nől, azért pubertás korban kezdődik a növekedése, és terhesség alatt van akié duplája is lesz, aztán a szoptatás után (ahogy a hormonok kiürülnek) visszamegy. Hormonális fogamzásgátlóktól is kicsit teltebbek lesznek a mellek, ami szintén elmúlik, ha abbahagyják a gyógyszert.


Amúgy ilyen kérdéssel szerintem inkább próbálkozz a webbeteg oldalon ( [link] ott szakértőktől kaphatsz választ egy emelt díjas SMS-ért. De kereshetsz a régi kérdések között is, hátha már megkérdezte valaki, az ingyen van.

2016. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy hasonló kérdésre azt írják, hogy TB finanszírozott, de a kezelőorvosodnál is rákérdezhetnél. Jársz endokrinológushoz?

2016. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ginekomasztiának hívják, és támogatja a TB. Sőt, érdemes is műttetni, mert elrákosodhat. Egyszerűen nem való oda!
2016. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én hasplasztika miatt feküdtem bent, de össze barátkoztam a szomszéd szobában fekvő fiúval,aki pont ilyen problémával volt bent. Mindkét oldali gynecomastia így mondta. Őt is ugyanaz az orvos operálta mint engem, dr Kovács András a honvéd kórházból. Elmondása szerint 440 és 470 gr mirigy állományt távolítottak el a melléből, ami kóros mirigy állomány volt. Mutatott képet milyen volt előtte, és számomra hihetetlen, de Kovács doktor egy fél bimbó körüli vágásból el távolította az egész felesleges szövetet. Érdemes keresni ha ilyen gondod van, a Róbert Károly körúton dolgozik a plasztikai sebészeten.azt mondta oep támogatott volt.
2016. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!