Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Esetleg hererák lenne?

Esetleg hererák lenne?

Figyelt kérdés
14éves vagyok.Már egy ideje a bal herém alatt van több kis dudor.Ezek természetesen le is húzzák jobban a herezacskómat ott.Lehet,hogy hererák vagy valami nagyobb ér lenne ?

2016. máj. 6. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Ez biztosan nem here rák ,és zacsit sem ezek huzzák le .

Egyre melegebb van,és a zacsi izomzata engedi le őket,mert neki 2 fokkal hűvösebbre van szükségük e test hőmérsékleténél .A zacsiban a kis dudorokat az összehúzódott izmok képezik .

2016. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor semmi komoly igaz ?
2016. máj. 6. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves 14 éves!

Erre a kérdésre nem itt fogod megtalálni a választ hanem az urológus szakorvosnal!

En a helyében ezt gyorsan még is tennem!

Ne légy szégyenlős ,és ne félj az orvostól !

2016. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igy igaz ,kedves 3 as.

Ha nem lennének ilyen és ehhez hasonló kérdések tömkerege ,

akár be is lehetne zárni ezt a kategóriát .

2016. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyedül bevallom félnék elmenni de édesanyámat meg ezzel"idegesíteni" meg nem szeretném
2016. máj. 6. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az édesanya akkor lesz igazán ideges ,ha később derül ki ,hogy valami bajod van ,és nem szóltak Neki!

Egyebkent azért írtam Neked ,mert kamaszkorban nekem is volt ilyen problémám ,de az urologian mondták ,hogy semmi gond,csak zsircsomok aami el is múlt,de azért az orvos a tuti!

2016. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj ezen. Nincs semmi bajod. Ilyen korban amúgy is a here a fontosabb, mint bármi más körülötte. Ha a here felszínén nem érzel göböt nincs okod aggódni. Ha nincs fájdalom akkor sincs okod aggódni. Valszeg csak a mellékheréd farkát érzed lent, vagy inkább az ondóvízéket. Más ott lent nem lesz. Esetleg ha külön álló dolog, akkor ciszta. De az is ártalmatlan. Csak ha fájdalmat okoz akkor kell orvoshoz menni. Szóval nem kell orvoshoz rohangálnod. Nincs semmi bajod. Ha fájdalmat érzel akkor menj.
2016. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Épp ez hogy nincs semmi fájdalmam és már rengeteg ideje ott van és nem terjedt el semerre se szóval szerintem sincs semmi bajom de azért inkább itt akartam 1/2 választ kapni mielött orvoshoz mentem volna
2016. máj. 7. 08:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell ezen agyalnod. Mindenkinek ott van az. Vagy a vezeték amit csomosabban érzel, vagy mellékherefarki része. Valaki ki tudja tapogatni valaki nem. Ciszta 90% ban amúgy is fent van, mint lent. De, mint mondtam azzal sincs semmi teendő. Jóindulatú elváltozás. Akkor távolítják el, ha fájdalmat okoz. Szóval nem kell parázni még orvoshoz se kell ezért menni.
2016. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamo77db ***** válasza:
Tudom, hogy mondani könnyű, de ne gondolj azonnal a legrosszabbra!
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!