Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Jobb oldali herém kicsit...

A Jobb oldali herém kicsit nagyobb mint a másik, és keményebb. Gond lehet?

Figyelt kérdés
Mikor legutoljara is felfigyeltem,arra hogy nagyobb az egyik mint a másik kb.1 éve lehetett talán,de szerintem már előtte is nagyobb volt,viszont azt nem figyeltem,hogy valamivel keményebb is,és ha nyomkodom finoman a jobb oldali herém,tompa "fajdalmat" érzek a jobb oldali csipomnél..ha lehet fajdalomnak nevezni.Nem fáj semmim,makk egészségesnek érzem magam,barátnőmmel ha szeretkezünk,normálisan teljesítek,a tompa érzet is csak akkor all fenn ha szűk az alsógatya,vagy esténként,önvizsgálom..valaki tapasztalt már ilyesmit?
2016. máj. 9. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen nyomkodod persze, hogy fáj. Az egyik mindig nagyobb.
2016. máj. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Egyik páros testrészünk sem egyforma nagy .A herék állománya sem egyforma,nyomásra meg érzékenyen reagálnak .
2016. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2016. máj. 10. 13:06
 4/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Minden férfinak kisebb az egyik heréje. Általában a jobb oldali. De ha fordítva van, tehát a jobb oldali a nagyobb, akkor sincs semmi baj. Az enyém is ilyen, úgy hogy hidd el nekem. És nincsen vele semmi baj!
2016. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,a megynugtató választ tőled is :) Azért elmegyek egy urulógushoz,nem vesztek vele semmit.
2016. máj. 10. 23:15
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van! Megnéz az orvos és utána megnyugszol!
2016. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!