Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülésem van?

Fitymaszűkülésem van?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja olvastam a nete a fitymaszűkülésről eddig nem is nagyon érdekelt mert nem tudtam, hogy nekem is az van.. Szóval nyugvó helyzetben teljesen hátratudom húzni a fitymát és nem is fáj de mikor merev akkor is hátra tudom húzni majdnem teljesen csak fáj eléggé. Ez fitymaszűkülés és mennyek-e orvoshoz vagy tudom kezelni itthon?

14/F



2016. máj. 11. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nézesd meg egy urológussal. Nem normális, ha fáj és csak majdnem teljesen tudod hátrahúzni.
2016. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen, minél előbb menj el orvoshoz. 14 évesen már egyedül is elmehetsz. Az urológiára nem kell beutaló, csak a Taj kártyád kell, esetleg időpontot kell kérned.

Mond el mi a probléma. Nem biztos, hogy azonnal műtétet javasolnak, lehet, hogy kenőccsel i orvosolható a dolog. De ha nem használ akkor bátran menj vissza. A műtét sem ördögtől való, nem te vagy az egyetlen akinek ilyen problémája van.

2016. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mereven is hátra tudod húzni teljesen csak fáj akkor ez enyhe fitymaszűkület lehet,erre talán szteroidok krémmel is elég.



Meleg vízben próbáld még tornáztatni napi szinten a fitymád,vízes,nedves közegben mindig könnyebb hátrahúzni a fitymád.Sokaknak pár hét alatt már javulás volt észlelhető

2016. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy mit értesz az alatt, hogy "teljesen" :)
2016. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen hátratudom húzni csak fáj!! És a teljesen alatt azt értem, hogy rendesen, fulrra hátra tudom húzni csak fáj de csak mikor áll mikor nem, akkoris hátratudom húzni de akkor nem fáj
2016. máj. 14. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor pontosabban kérdezem: a teljesen alatt azt érted, hogy a makk teljesen felszabadítható és ennyi, vagy azt érted alatta, hogy a pénisz tövéig, simára próbálod húzni a bőrt?
2016. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!