Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Nagyon félek!

Mi lehet ez? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Véleményem szerint enyhe fitymaszűkületem van, ezért régebben nehézkesen ment a tisztítás. Egyszer sikerült hátrahúzni és normálisan tisztítani, azóta pedig javult a fitymám, mereven is hátra tudom húzni, bár kicsit nehézkesen. A problémám viszont az, hogy annak ellenére, hogy azóta is minden fürdésnél rendesen megmosom, mégis azóta is kellemetlen, fájdalmas érzés hozzáérnem a makkomhoz, valamint az elmúlt héten megjelent rajta számos piros, pattanáshoz hasonlító dolog, és most nagyon félek, ugyanis olvastam a hímvesszőrákról és rettegek hogy ez már az... Szerintetek? 18/F

2016. máj. 17. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
ha annyira félnél, már kértél volna időpontot a bőr- és nemibeteg gondozóba
2016. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló, de normális válsazokra várok! Tudom, hiba volt eddig nem elmenni, de ezen sajnos már nem tudok változtatni...:(
2016. máj. 17. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A hímvesszőrák lenne a legutolsó, amire gondolnék. Inkább valami fertőzés lehet. Bőr- és nemibeteg gondozóba kell menni, valószínűleg kapsz rá krémet.
2016. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy nem szexuális eredetű, szűz vagyok még...
2016. máj. 17. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Simán lehet, hogy csak allergiás reakció arra az anyagra, amivel megmostad.
2016. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eddig is ugyanezzel a tusfürdővel fürödtem, és nem okozott semmit. Meg ha allergiás reakció lenne, nem kéne röviddel a zuhanyzás után eltűnnie?
2016. máj. 18. 00:31
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne mosd agyon a farkad és el fog múlni.
2016. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs farokrákod, hagyd már az idiótaságokat. Inkább húzz el orvoshoz, és hozasd helyre a fitymaszűkületedet.
2016. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szamo77db ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha látná orvos, hidd el. És tudom, hogy mondani könnyű, de ne gondolj rögtön a legrosszabb lehetőségre.
2016. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de sajnos nekem mindig egyből a legrosszabb jut eszembe :( És parázom rendesen...
2016. máj. 18. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!