Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik azok a fehér bigyók a...

Mik azok a fehér bigyók a makkom peremén? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Relatív fitymaszűkületem is van, petyhüdt állapotban nem jelent gondot a fityma lehúzása, de merev állapotban csak nagyon nehezen lehet hátrahúzni.


Nem tudom mik lehetnek ezek a bigyók, vagy hogy mit használjak rá,hogy eltűnjenek, leszedni nem lehet őket se kinyomni.


[link]


2016. máj. 18. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen másnak is van, nincs vele probléma!


Hány éves vagy?

2016. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehagytam 17/f
2016. máj. 18. 11:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Odaírom hogy /f,na én se vagyok normális
2016. máj. 18. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az ártalmatlan Pearly Penile Papules-ek. Igy keress rá.

https://www.youtube.com/watch?v=a9DvxYzAJp8

2016. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Igen ez ppp,csak lézerrel lehet eltűntetni,csak esztétikai hiba.


Ha még mereven igaz de nehezen a fitymád makk mögé tudod húzni akkor menj el urológushoz (beutaló nem kell,egyedül mehetsz már)vele mert lehet most még krémmel tudnál az orvos kezelni.Attól hogy megvizsgálna az orvos,a vizsgálat semmire nem kötelne,de legalább tudnád milyen módok vannak amivel kezelni lehetne.

2016. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Azt akartam írni hogy attól hogy megvizsgálna az orvos a vizsgálat semmire sem kötelezne.Jön a nyár menj el urológushoz.
2016. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kér érte pénzt az orvos, ha elmegyek? Vagy esetleges beavatkozáskor?
2016. máj. 18. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a szakrendelésre mész akkor nem kell fizetni, mert ugye van TB-d, csak akkor kell fizetni ha magánorvoshoz mész.

Műtétnél sem kell fizetni, de lehet adni.


Am ha mész az orvoshoz akkor vigyed magaddal a TAJ kártyádat, és a lakcímkártyádat!


Ha esetleg cikinek érzed hogy orvoshoz kell menni, és ott le kell venned az alsógatyát, akkor arra gondolj hogy az orvosnak ez a munkája és már életében rengeted péniszt látott, és azzal hogy elmész orvoshoz azzal csak magadnak teszel jót!


Minden jó!:)

2016. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj(beutaló nem kell),ott 90%-ban férfi az orvos,így nem olyan ciki elővenni,megvizsgál és a további teendőket megbeszélitek.Ha meg magánrendelésre mész akkor is más 7-10.000 ft a vizsgálat,de nagyobb a diszkréció és időpontot kapsz,nem kell sokat várakozni.
2016. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, szerintem ne foglalkozz vele, ha egyébként úgy nem zavar. Ha rácsodálkozik egy lány, mert speciel nem tudja, nyugodtan mondd el neki, hogy ez nem betegség.
2016. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!