Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megbeszéljem serdülőkora...

Megbeszéljem serdülőkora előtt álló fiammal a maszturbáció jelentését?

Figyelt kérdés

Szeretném neki megmutatni és megbeszélni vele, hogy mi is ez. De tanácstalan vagyok...

13 éves és nem tud róla; nem is próbálta még. Gondoltam elmondom neki, és megmondom, hogy próbálja ki.

Nem csak gondolom, hogy nem csinálta még!

Éjszakai magömlése már volt, akkor is megkérdezte, hogy mi az.

Szerintetek csak beszélgessek róla, vagy mondjam is meg neki, hogy hogyan kell csinálni?


2010. ápr. 10. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ahogy érzed.de azért ne vedd neki elö a sajátodat megmutatni és ne te mutasd meg az övén sem.D neked sem mutatta meg senki nem? mégis gyereked is van:D
2010. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13 evesen mar vigan csinalja.
2010. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ó istenem, dehogy :D


Én föld alá süllyedtem volna ha anyám odajön anno és rámparancsol, hogy mostmár elég idős vagy, ideje kiverni!



Bőven tudja már ebben a korban, hogy miről van szó, hogy kell, stb.

2010. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül elmondhatod, legkésőbb az iskolában valakitől úgyis megtudja, legeslegkésőbb a fölvilágosító után, mellékesen nem alakulhat ki olyan mint az, hogy titokban csinálja valaki... sok kellemetlenség megspórolható ezáltal.

Nekem speciál senki nem szolt róla, soha senki nem is látta, önerőből 14éves kortól művelem, de gondolom attól függetlenül tudják, csak emiatt nem mind1 mikor csinálom, ezért azt mondom hogy mindenképp megbeszélni, és így biztosan nem lesz később rányitásos, rajtakapásos probléma... ×)

2010. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Apuka vagy anyuka lennél?
2010. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és figyeld a reakcióját, hogy örül-e neki, vagy kínosan érzi magát, és szeretne másról beszélni, vagy nem érdekli. Ha mást nem, annyit elérsz, hogy a fiad tudni fogja, hogy veed bátran beszélhet ilyen dolgokról, és nem ciki vagy titkolnivaló.
2010. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sokáig vártam hogy szüleim felvilágosítsanak (pedig már felvoltam )de ők nem tették... szentem jó ha beszélsz vele erről ... de nem kel neki megmutatni hogy hogyan kell ha megkérdezi akkor mondel ha meg nem ugy is rájön ...15f
2010. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak tetette hogy nem tudja mi az:)

Persze, hogy tudja, sőt csinálja is. De nem árt, sőt jó ha a gyerek meg tudja vkivel beszélni ezeket a dolgokat.

Mindenképp beszélj vele!

2010. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát eléggé le van maradva a fiad,ha nem tudja 13 évesen mi az a magömlés és a maszturbáció,az meg egy marhaság amit írtál,hogy mondjad neki hogy próbálja ki,ha úgy érzi hogy ki kell probálnia magától rájön,egyébként van olyan aki sose maszturbál,több ilyen ismerősőm is van,normális fiatal felnőttek lettek,normális párkapcsolattal.


Ülj le mond el neki,hogy most serdűl,változik a teste,nem tudom hogy szőrősődik-e,de mond el ilyenkor a testünk megváltozik szőrők jelenhetnek meg,magömlés fordulhat elő,ami teljesen normális jelenség.Annyit mondhatsz neki a maszturbálásról,hogy végülis az egy sajátos örömszerzés.

Nem szólak le,mert volt egy fejlettlenebb unokaöcsém akinek 14,5 évesen kezedett csak nőni a pénisze és nők nevelték és megijedt nem tudta mi az a szőr,meg a többit se,van ilyen.


Szóval mond el azt is hogy ilyenkor nőhet a nemiszerve is,ülj le de csak normálisan.És tényleg nem mindenki maszturbál.Az gáz hogy te akarod megmutatni és elmagyarázni hogyan kell maszturbálni,szóval azt hagyad,ha úgy érzi magától ráérez.

2010. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mutogatást hogy hogyan csinálja felejtsd el,az perverz,mármár pedofil,annyit mondhatsz,hogy a bőr mozgatásártól van szó és jó érzés,de inkább a testével kapcsolatos változásokról beszélj vele.
2010. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!