Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szexeljek ha van ez a...

Hogyan szexeljek ha van ez a problémám?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kijöttek rajtam vírus okozta szemölcsök, az orvos nem nagyon részletezte, hogy élhetek e nemi életet. Kaptam rá ecsetelőt, leecseteltem de azaz igazság, hogy ez a húgycsövemben van és nagyon körülményes volt, csinálni, volt amikor 4 szemölcs volt, de most már csak 1 egész pici van, reményeim szerint most lesz az utolsó kúra.

Közben megismerkedtem egy lánnyal. Nem szexeltünk még, de tervezzük. Nem mondtam meg neki ezt mert elég friss a kapcsolat és nem túl előnyös így nyitni. Én őt megbetegíteni semmiképpen sem akarom. De ha az orvos nem mondott semmit ez ügyben akkor mit csináljak? (Urológusnál voltam, a Nemibeteg g. hónapok múlva adott volna csak időpontot) Pedig megnézte rendesen.

Szóval akkor így ha nincs szemölcs akkor lehet szexelni? Gumiban? Gumi nélkül? Ha nem lehet gumi nélkül akkor mostmár soha életemben nem lehet gumi nélkül?



2016. máj. 26. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg a dokid h élhetsz e igy nemi életet.
2016. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%

Amíg van szemölcs, szex csak gumiban, és semmi kézzel/szájjal téma mert azzal is terjed (vagy azt is csak gumiban) ha teljesen elmúlt a szemölcs menj vissza dokihoz és kérj specifikus tesztet amiből kimutatják, hogy van-e még ott vmi ami fertőz (kenetből vett PCR teszt) Ha nincs semmi akkor elméletileg onnantól lehet rendesen gumi nélkül is mindent. De mindenképp oltassátok be magatokat HPV ellen mind a ketten! Nem olcsó oltás, de megéri, és akkor egy életre védve vagytok a többi vírustörzs ellen!

26/L (orvos)

2016. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
De pontosan mi a probléma? Milyen vírus?
2016. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vizsgáltak ki, csak ecsetelőt írt fel az orvos ami elég furcsa... Annyit írt h vírusfertőzés okozta szemölcs.

Tehát ha nagyon nem bírok magammal akkor gumiban megengedett és orál nélkül?

És ezt a kenetből vett PCR tesztet fizeti a TB? Az oltás akkor kizárva, nálunk van, hogy enni sincs mit...

2016. máj. 26. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
szerintem keress egy normális orvost mert akihez jársz szarik az egészre mert lehet HPV vagy bármi jasonló nemi betegséged is...
2016. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
69%
Hát sajnos sztem a PCR is fizetős... És sajnos anélkül soha nem lehetsz 100%ig biztos benne hogy elmúlt... Ami a te esetedben azzal jár, hogy bármikor visszajöhet a szemölcs, a lány pedig ha elkapja méhnyakrákja is lehet belőle ami nem vicces dolog... :(
2016. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%

A hazugság a legrosszabb nyitás egy kapcsolatban!

Bizalom nélkül indítani?

Többre fogja értékelni ha megbeszéled vele.

2016. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg pasi!
2016. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!