Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk peremén lévő mirigyeket...

Makk peremén lévő mirigyeket (pearly penile papules) el lehet távolítani házilag?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla ,de csak orvosi beavatkozás megoldást láttam, mivel még kiskorú vagyok hogyan kéne erről beszélnem az apukámmal? 14/F

#makk #mirigy #perem #orvosibeavatkozás
2016. máj. 26. 23:19
1 2
 1/12 Orfeus ***** válasza:
53%

Én is olvasgattam mert nagyon frusztrál, de hát a minden féle hámosításon keresztül mindent írnak.


Én amit tudok ajánalni az egy nagyon gyors kezelés, kapsz érzéstelenítőt, meglézerezik és pár hét után észre se venni a változást, és soha nem jön vissza többet. 50.000 ft a kezelés.

2016. máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Ezt miből állapítottad meg?:D

1,Amiről itt szó van,az a faggyúmirigyek megnagyobbodása,ami kisebb nagyobb mértékben sok férfinél előfordul és HORMONHATÁSRA alakul ki.Semmi köze nincs a személyes higiéniához.

2,Magyarországon csak fitymaszűkület esetén metélnek körül,h nincs rá egészségügyi ok,akkor csak úgy nem fognak.

(Egyébként én nőként maximális egyetértek ezzel,nem tudom,hogy te férfiként miért támogatod a társaid ok nélküli megcsonkítását,és főleg miért akarsz erre rábeszélni fiatal fiúkat...)


Kedves kérdező,a lézeres eltávolítás a leghatékonyabb/legbiztonságosabb.Ülj le a szüleiddel és mond meg nekik,hogy ilyen problémád van és bár nem muszáj leszedetni téged zavar,így kezeltetnéd.

2016. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
15%

Akár mi is nőtt rajtad, bakker menj már orvoshpoz.

ne házilag barkácsolj!

2016. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Orfeus ***** válasza:
39%
Én nem mertem elmondani h ilyet fedeztem fel, nekem kb 13-14 éves korom óta van. 23 vagyok és megbántam hogy idáig húztam, frusztrált minden barátnőmnél (nem volt kevés) de úgy vettem észre hogy nem foglalkoztak vele, vagy nem zavarta őket. De én szorongtam amikor szexre került a sor.
2016. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Orfeus ***** válasza:
23%

Higiénikusabb, és lehet h neked nagyobbnak tűnik, de nem az a lényeg h nagyobbnak tűnjön, hanem az is legyen :D Az hogy több ideig bírod az azért van mert kevésbé stimulálja a mozgás a péniszt, szóval ha emiatt bírod tovább kevésbé élvezed papírforma szerint.


Körülmetélt sráccal is felvettem ezügyben a kapcsolatot, ő azóta elvégeztette a lézeres kezelést, tehát nem zárja ki a körülmetélés ezt a betegséget.


Pénzért sem metéltetném körül magam.

2016. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Higiénikusabb és nehezebben kapod el a betegségeket,ez kétségtelenül igaz. Olyan eljárás nem létezik,ami tartósan képes megnövelni a pénisz hosszát,úgyhogy amit állítasz annak semmi értelme. Az is elég hogy optikailag nagyobbnak néz ki,mert akkor a csaj azt is hiszi,hogy nagyobb,tehát nagyobbnak fogja érezni. Nem tudom hallottál-e már a placebo hatásról? Az meg hülyeség,hogy kevésbé élvezed a szexet szerintem. De tudod mit? Isten ments,hogy körülmetéltesd magad. Élvezd nyugodtan az 5 perces numerádat mert az neked nagyon jó,csak lehet a csajnak nem annyira..
2016. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Orfeus ***** válasza:
19%

Persze, kitalálták a zsidók hogy az is azért jó mert ők úgy vannak, és akkor te ezt el is hiszed. Értem én az álláspontod mert te is metélt vagy. Ennek ellenére ha után néznél kicsit élvezhetőbb a szex metlés nélkül. És a természet is így teremtett, nem hiszem h innen onnan vagdosni kéne.


Én nem alapoznék arra hogy placebó, egy 15 centis nem lesz jobb a placebó miatt, de ha te jobban érzed magad h a kis szerszám megoldódik a nő fejében h ez mekkora, akkor örülök.

2016. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön a PPP pöttyökhöz a körbe metélés ? A 2 dolog még köszönő viszonyban sincs egymással .

A lézeres eltávolitás annyit jelent magyarul,hogy minden db leégetik .Amig ilyen aprók ,és az sem biztos hogy nagyobbak lesznek,nem képezi a kóros állapotot .

Amennyiben ez kórossá fajul,Tb re is elvégzik az eltávolításukat .

A fiúk zömének csak esztétikailag okoz problémát .

Én is sokat olvastam róla ,és láttam videófilmet is az eltávolitásáról .Azt 1 orvos em igérte ,hogy a jövőben többet ilyen nem lesz .

2016. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Házilag nem lehet eltávolítani, de a lézeres megoldással véglegesen eltüntethető.

Apukáddal egyszerűen csak légy őszinte! Mondd el neki, hogy vannak ilyen pöttyeid, és akár mutasd is meg neki, amit erről olvastál, hogy tudja, miről van szó! Aztán kérd meg, hogy kísérjen el orvoshoz!

2016. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A zsidók esetében a körülmetélésnek, tehát a fityma eltávolításának valójában – talán nem is tudatos – egészségügyi, higiéniai oka van vallási szertartás keretein belül. Így könnyebb tisztán tartani a makk peremét.


Na de vissza a "ppp" (pearly penile papules) pöttyökre!


Valóban semmi köze a higiéniához, utánajártam. És szép nagy farkam van. A kötekedők bekaphatják.


Miért kéne eltávolítani, ha önmagában semmi veszélyt nem hordoz magában? Ez egy jóindulatú mirigy-elváltozás, papula-megnagyobbodás. A f...szt se zavarja. Szó szerint.


Esztétikai szempontból? Hiszen semmi sem tökéletes! Őrület! Akár a nőknél az ajakfeltöltés meg a fenékimplantátum! A bartánőd nem a makkod peremébe fog beleszeretni ember!


Mindenesetre itt egy videó. Meg lehet műteni. A makk pereme teljesen elsimul: (láthatsz képet, milyen volt előtte és utána)


https://www.youtube.com/watch?v=a9DvxYzAJp8

2016. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!