Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi beteg gondozóban voltam...

Nemi beteg gondozóban voltam mert a makkomon találtam kiütéseket viszont drukkoltam nagyon hogy nő legyen az orvos ne férfi, hát ez nem jött be férfi behívott és mondta hogy told le a gatyát kb 3 cmre ment össze a péniszem ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Mondjuk nekem vérpéniszem avn tehát alapból is ilyen 5-6 cm de mereven ilyen 16cm körül van nagyon gáz szitu volt szerintem kerestem még én is h hol van a péniszem pedig ez előtt azt hittem az lesz a gáz, hogy feláll de nem :/

2016. máj. 30. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
komolyan irigylem a problémáidat
2016. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
látott ő már ezer félét, baromira nem érdekli a méreted, formád
2016. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, miért drukkoltál hogy nő legyen?! Akkor nem gáz ha összemegy?.. Egyébként nyugi, ez mással is előfordult már hasonló szituban. Az orvos pedig tisztában van vele mi az a vérpénisz, ezért nem különösebben izgatja, hogy neked mennyire megy össze. A lényeg hogy meg tudjon vizsgálni.
2016. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!