Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15éves korom óta lassan...

Norbi658441 kérdése:

15éves korom óta lassan fokozatosan őszülök, valami mód van rá ami lelassítaná a folyamatot?

Figyelt kérdés

15évesen vettem észre 1-2ősz hajszálat.Most 17vagyok és már messzebről is lehet látni,hogy vannak ősz hajszálaim,még szerencsére nem olyan feltünő,de nem akarok 20éves koromra ősz lenni,festeni meg macerás dolog,meg folyton kopik a festék...

Mondjuk anyumtól örökölhettem,de viszont ő huszon éves korában kezdett őszülni,és nem tizenévesen.

Most head and shoulders-el mosok hajat,nemtudom,hogy ez számít-e.Tudom,hogy nemnagyon lehet megállítani ezt a folyamatot,és az ősz hajszállakból soha nem lesz újra sötétbarna,de hátha lelehet lassítani.Valami jó tanács valakinek?Próbáljak esetleg sampont váltani?



2016. máj. 30. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
genetika, nem tudsz mit csinálni
2016. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem mondom, hogy szerencsés vagy, de nekem például 11 éves korom óta őszül a hajam. Most 14 éves koromra 2 és fél ujjnyi vastagságú ősz tincs van a hajamban, 1 éve sajnos festenem kell, mert nekem fáj is. A bőrgyógyász azt mondta, hogy régen volt ott egy anyajegyem, és csak úgy eltűnt(???), és, hogy ez annak a nyoma. Sosem volt ott anyajegyem. Nekem a stressztől keletkezett, lehet, hogy ez neked is közrejátszik... Szerintem megpróbálhatnád kikérni valami hajhoz értő ember véleményét, nekem is olyan állapította meg. Hátha tud valamit tanácsolni, esetleg (ha létezik ilyen) valami vitamint felír, bár nem hiszem. Vannak ingyenes vizsgálatok is, azokra előre be kell jelentkezni, és ennyi. Ők megmondják, ha gondolod menj el te is egy ilyenre. Sok sikert!
2016. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Head&Shoulders ne használj többé! Lehet hogy menő a reklámja, lehet hogy semmi köze az őszülésedhez, de tele van kőolajjal, az meg erősen ártalmas a hajnak. Térj át a Schaumára az sokkal egészségesebb a hajadnak! (Egy fodrász)
2016. máj. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Moss hajat samponnal mosd ki a hajadból,majd a vizes hajadat mosd meg kávéval hagyd rajta és mosd ki. Elvileg így kell,nemtom pontosan de ez természetes és nem roncsolja a hajat,nézz utána neten hogy hogy kell,ha ehhez folyamodnál.
2018. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!