Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen borotvahabot ajánlotok...

Milyen borotvahabot ajánlotok zsiros bőrre?

Figyelt kérdés
Gillette borotva gélt(érzékeny bőrre) használok. A használat után még jobban zsirosodik az arcbőröm, most már arcszeszt, arcápolási krémet se használok Szerintetek baj ha nem használok borotva habot/gélt? Vagy ha szükséges milyent ajánlanátok?

2016. jún. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosodik a bőröm az arcszesztől, arcszesz helyett teafaolaj+víz keverékét használom és teljesen matt a fejem utána, borotvahab helyett nem tudok mit tanácsolni, nem használok, mert rövidszákállam van, ezt a kéveréket a nyakamon meg az arcom felsőrészén használom, ahol leszedem a szőrt, am az elektromosborotvát,vagy szakálnyíró szitás vágójával megpróbálhatnád, ha érzékenyebb a bőröd 20/F
2016. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 1 évig használtam elektormosborotvát. Nem volt gond használni, de nem volt olyan alapos mint egy sima borotva. Már gondolkodtam azon, hogy biztonsági borotvát használjak borotvahab nélkül. (Egyszer kipróbáltam, hab nélkül borotválkoztam, és a Gillette Mach 3-on letöredezett a kék-fehér gumi réteg, a bőrömön nem volt kipirosodás. 25F
2016. jún. 3. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs több ötletem:/ Én még eborotvát nem használtam egyèbként, Magamnak a szitásvágóval szoktam, és szépen leszedi, tehát nem lesz ilyen borostahatás, teljesen simára leszedi, pedig elég erős szőrzetem van. Vagy ne borotválkozz! :D
2016. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már az is eszembe jutott. Most már nagyon kevés van a borotva habból, azt még elhasználom. Aztán szüneteltetem egy ideig és kitudja...

Köszi a válaszokat!:)

2016. jún. 4. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2016. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!