Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok decemberben...

15 éves fiú vagyok decemberben leszek 16 éves,169cm vagyok, szerintetek mennyit fogok még nőni, van mód ezen segíteni, vagy módszer amivel megtudom?

Figyelt kérdés
Apám 180cm magas.. anyám 165 szerintetek el érem az 180 cm-t, szeretnék még nőni, 180 cmt el szeretném érni, csak nem tudom, hogy ezzel a genetikával lehetséges e, van valami módszer, amivel meg tudnám tudni hogy nőhetek e még? vagy hogy módszer arra, hogy nőjek?

#növekedés #magasság #Férfimagasság
2016. jún. 6. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Különösebb mód nincs rá,de mivel nem vagy törpe nem is foglalkoznak ezzel .Még pár évig növekedhetsz,semmi sem zárja ki .
2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, rendben.
2016. jún. 7. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva.A korodhoz képest alacsony vagy,de az a helyzet a legtöbbször a fiúk az apjuk magassagát öröklik,vagy túl is növik,de ritkán előfordul,hogy a fiú gyerek más rokon,felmenő génjét örökli,így alacsonyabb lesz,mert pl a nagypapája vagy anyuka rokonaira üt.Olyan is van hogy valaki csak 17-18 évesen hirtelen nyúl sokat.


Apud kérdezd meg mikor nőtt magasra.


Tehát nőhetsz még,de lehet hogy már nem nősz.

2016. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!