Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt mondta az urológus, hogy...

Azt mondta az urológus, hogy nincs fitymaszűkületem ill. rövid fitymafékem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy teljesen egészséges, ő nem csinálva vele semmit. Mondtam neki, hogy feltudom húzni a bőrt mereven is, de mikor már felhúztam tovább nem megy le, ilyen gyűrű lesz alul a makkomon. Annyit mondott erre, hogy max. majd valamikor felreped és akkor jó lesz teljesen. Ez lehetséges? Egyébként ha jól megvan sikosítva akkor akár le is tudom húzni, de akkor is zavaró mivan ha nincs nálam sikosító az nélkül nem tudom elképzelni a szexet, még az óvszert is nehezen tudom akkor felhúzni. Egyébként alap állapotában nézte meg
2016. jún. 7. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:
meg mondta, hogy áttudná vágni elektromos szikével, de nincs rá szükség szerinte
2016. jún. 7. 11:14
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval még1x, hátha nem érthetően írtam

szárazon szinte felse tudom húzni, csak félig, ellenben ha elég nedves (azért eléggé nedvesnek kell lennie), vizes akkor szinte tökéletes, de azért van mikor meggyűlik a bajom a visszahúzással, néha "bennt ragad" a makk alatt

2016. jún. 7. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Okoz ez bármiféle problémát a merevedés közben? Fáj?
2016. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

A fék teljes hosszában hozzá van nőve a pénisz testhez.

Ha ezt átvágják,ettől még semmi sem fog változni,a többi része nem fog nyúlni .Ez nem gumiból van

.Ez a legkönnyebb megoldás egy dokinak,csináltam valamit pénzért,és semmi sem változott.

Számtalan fiú jött már ezzel a problémával .

Amelyik doki ezt normálisan elvégzi,ott van is 5.6varrat bent.

A sikositást nagyon jól mondta a doki .Van erre nagyon jó olyan olaj,ami egyben lágyítja ,puhitja is a bőrt.

Óvszerhasználatnál nem alkalmazható,az igaz .

De szexnél jön a természetes sikositó is ,egy bizonyos idő,felizgulás után .

A dokik mindig alapállásban vizsgálnak .

2016. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sex előjátékkal,simogattással,csókkal,tapival,kézi játékkal kezdődik stb:-),na ettől már felizgulsz te és a csaj is,benedvesedtek,a csaj hüvelyedből nedves lesz,te még könnyen tudsz mozogni benne
2016. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!