Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kell háziorvosi beutaló a...

Kell háziorvosi beutaló a Zalai kórház urologiai rendelesere?

Figyelt kérdés
Kezdeném ott, hogy a nemi szervemmel van a probléma, és azt olvastam, hogy azt ott tudják megnézni. Mindenhol azt olvastam, hogy nem kell, mert az olyan mint a nőgyógyász a nőknél. Felhívtam őket, és először a szemeszetre kapcsoltak.. Aztán amikor átkapcsoltak az urológiai osztályra, az ur lekezeloen közölte hogy igen. Időm sem volt több kérdést feltenni. Akkor most hogy van ez? Zalai Megyei korhazzal beszéltem. kell, vagy nem kell akkor? 19/F

2016. jún. 10. 20:31
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
2016. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! :) ezt én is megtaláltam, de biztos ami biztos alapon betelefonáltam, és azt mondták kell. Nem értem ezt az egészet.
2016. jún. 10. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Zalában közvetlen a kórházhoz van kapcsolva az SzTK urológiai szakrendelése .A kórházba innét lehet beutalóval bejutni .Az SzTK ba nem kell időpont sem .
2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) én hála istennek nem vagyok jártas ezekben a kórházi dolgokban, bár most éppen jól jönne. Szóval bemegyek kórházba a főbejáraton, és onnan merre? Mármint az a probléma, hogy nem tudom hol az SzTk urológiai szakrendelése, és azok után, ahogy a telefonban beszéltek velem, kérdezni sem merek.
2016. jún. 10. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell háziorvos beutaló .
2016. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az SzTk épülete a főbejárattól balra található.Mostanában nem jártam ott,de a főbejárat az utolsó infóm szerint le volt zárva,szóval ne arra menj.Balról kerüld meg az épületet,és ott lesz az SzTK bejárata.
2016. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Időpontot kell kérni, ha nem akarja az egész rendelést végigjárni. Sztk 1. emelet jobbra.
2016. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor, hogy jól értem-e :) Főbejáratot balról kell megkerülni, ott bemenni és ott az szTK :) Időpontot pedig akkor az SzTK első emeletén tudok kérni?
2016. jún. 11. 16:22
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Időpontot a kartonozóban tudsz kérni, vagy a kórház honlapján. A rendelés an az első emeleten. Nem vagy ismerős Egerszegen?
2016. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és még annyit had kérdezzek, ha műtéti beavatkozásra kerülne sor,akkor az a vizsgálat után mennyi idő múlva lenne? úgy értem, hogy már másnap be kellene feküdnöm, vagy esetleg heteket/hónapokat kellene várnom? nagyon tájékozatlan vagyok az ilyen témákban, előre is elnézését, ha valakinek az idegeire megyek:/
2016. jún. 11. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!