Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herék mellett vörös folt....

A herék mellett vörös folt. Mi lehet ez és mit kéne csinálni vele?!

Figyelt kérdés

Nem ég, nem viszket, száraz.


Már több éve ilyen, de nem nagyon érdekelt, mert magam alatt voltam és emiatt nem is nagyon lehetett kilátásban semmi ami miatt zavart volna.. ám most van egy lány akivel lehet lehetne több is, de elgondolkodtam rajta, hogy előbb inkább ezt el kéne tüntetni innen, mert még megundorodik tőlem vagy nem tudom.


képek róla:

[link]

[link]


Doktorhoz nemigen akarok elmenni; iszonyat cikinek tartom.


2016. jún. 11. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
ha nem múlik el, mindenképp menj el orvoshoz... lehet, hogy csak ellergia, pl. új mosószerre, de akár valamilyen betegség is lehet. az orvos egyből megmondja, semmi ciki nincs ebben, naponta ezt látja
2016. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
A zacsitol nyirkos lehet ez a terület,ezért egyszerüen kijárod .A zacsi kidörgöli ezt a területet.Próbáld meg naponta behintőporozni.Ismerős a probléma .
2016. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a zacsihoz. Pl a farmernadrág kidörzsölheti. Nekem is volt ilyen. Neogranormon kenőccsel kend be. Elfog múlni.
2016. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!